logo

Weź udział w konkursie Lidla i wygraj pokój marzeń!

26lip 2017

Kategoria: Inspiracje | Autor: Marta Wacław

0

Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami. Zanim jednak zabrzmi pierwszy dzwonek, rodzice muszą zaopatrzyć dzieci w niezbędne przybory i akcesoria. Teraz kupując wybrane z nich możecie wygrać dla swojej pociechy wyposażenie pokoju marzeń!

Reklama

Bajkowy konkurs Lidla i Disneya

Pamiętacie, kim chcieliście zostać w dzieciństwie? Jaki bohater był Waszym największym autorytetm, a ściany Waszego pokoju były wyklejone jego zdjęciami i plakatami? Każda pociecha marzy o swoim kącie z ulubionymi postaciami z bajek i komiksów! Jeszcze przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego pokój Waszego dziecka może przejść niezwykłą metamorfozę. Wystarczy tylko, że w terminie 31.07-20.08 zajrzycie do Lidla, kupicie wybrany produkt z serii Disney, Marvel lub Star Wars i dołączycie do walki o nagrodę główną i 125 nagród pocieszenia.

Konkurs Lidl Disney

Jak wziąć udział w konkursie?

  1. W terminie 31.07-20.08 kup w dowolnym sklepie Lidl produkt z serii Disney, Marvel lub Star Wars i zachowaj dowód zakupu
  2. Napisz sms-a pod numer 7057 (koszt 0,62 zł z VAT) zaczynającego się od hasła "LIDL" i opisz, którym bohaterem ze świata Disneya, Marvela lub Star Wars chciałbyś zostać i dlaczego?

Listę wszystkich produktów objętych konkursem znajdziecie w regulaminie na stronie Lidla w zakładce Informacje -> Loterie, konkursy, promocje. Większość z nich pochodzi z najnowszej gazetki obowiązującej od 31 lipca. Możecie więc połączyć przyjemne z pożytecznym i obkupić swoje pociechy w szkolne przybory i akcesoria oraz wziąć udział w konkursie Lidla

Nagrody w konkursie

Lidl konkurs

Komisja konkursowa nagrodzi najlepsze jej zdaniem odpowiedzi na pytanie konkursowe przesłane smsem i przyzna następujące nagrody:

  • 10 x nagroda główna (I stopnia) – wyposażenie pokoju marzeń o wartości 11 tys. 
  • 25 x nagroda II stopnia - Konsola Sony Play Station 4 500GB Slim, kolor czarny
  • 100 x nagroda III stopnia - Odtwarzacz MP3 QUER KOM0547

Aż 10 pociech będzie mogło całkowicie odmienić swój pokój i urządzić go w motywie swojej ulubionej bajki, wymienić mebelki, dodatki i akcesoria na te przedstawiające ulubionych bohaterów. Na 125, którym nie uda się wygrać głównej nagrody, czeka pocieszenie w postaci konsol Play Station 4 i odtwarzacze MP3. 

Zachęcamy Was żeby spróbować swoich sił w konkursie Lidla! Poproście o pomoc swoje dzieci, razem na pewno uda Wam się napisać kreatywną odpowiedź na pytanie :-) Powodzenia! :-) Sami także możecie sprawić sobie mały prezent krzystając z promocji. Letnie wyprzedaże, także w sklepach dla dzieci, trwają w najlepsze. Tutaj znajdziecie spis zniżek dla najmłodszych. A poniżej lista najlepszych okazji.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close