logo

Westwing: 3 razy 80 zł rabatu na dekorację wnętrz

24mar 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Popularny internetowy klub zakupowy daje kilka możliwości na zakupy tańsze nawet o 1/3. O tym, co zrobić, by kupować jeszcze taniej, piszemy w dzisiejszym artykule.

Czym jest Westwing

Kluby zakupowe to, obok zakupów grupowych i kodów rabatowych do sklepów internetowych, sposób na tańsze zakupy w Sieci. Westwing jest jednym z najpopularniejszych tego typu serwisów w Polsce, na którym znajdziemy elementy wyposażenia wnętrz. Oferowane na tym portalu rabaty dostępne są dla zarejestrowanych użytkowników i sięgają nawet 70%. Od sklepów internetowych Westwing, oprócz niższych cen, różni się także towarem, który oferuje, a w zasadzie jego "świeżością" - codziennie bowiem kupić można inne produkty. Każdego dnia dodawanych jest 1000 nowych artykułów: mebli, dekoracji i akcesoriów renomowanych marek.

Chcąc zostać członkiem klubu wystarczy zarejestrować się samodzielnie na stronie lub skorzystać z zaproszenia osoby, która już należy do Westwing. Członkostwo w klubie jest całkowicie bezpłatne i nie wiąże się z obowiązkiem dokonywania zakupów. Można więc się zapisać i jedynie przeglądać pojawiające się oferty, można też w dowolnym momencie zdecydować się na zakup produktów z rabatami.

Za rejestację 80 zł rabatu

Mimo zniżek sięgajacych 70% na artykuły na Westwing.pl, ceny z pewnością nie należą do najniższych. Na szczęście dla wszystkich miłośników stylowych wnętrz mamy dobrą wiadomość: istnieją sposoby na obniżenie kwoty zamówienia. Pierwszy z nich jest niezwykle prosty. Wystarczy zarejestrować się w klubie Westwing i odebrać maila - znajdziemy w nim link, którego kliknięcie spowoduje automatyczne załadowanie się przyznanego nam rabatu w wysokości 80 zł. Na jego zrealizowanie będziemy mieli miesiąc. Bon rabatowy zadziała na zakupy za min. 250 zł.

80 zł rabatu w Westwing

Jak wykorzystać bon? Po wybraniu interesującego produktu, umieszczamy go w koszyku i klikamy "Przejdź do kasy". Po podaniu potrzebnych informacji, takich jak dane teleadresowe i sposób płatności, w kroku nazwanym "Porwierdzenie zamówienia" pojawi się możliwość skorzystania z bonu.

Zaproś przyjaciół i wygraj

Jeżeli bon rabatowy za przystąpienie do klubu został już przez nas wykorzystany, wówczas szansa na kolejny rabat leży tak naprawdę w rękach naszych znajomych. Każda zaproszona do klubu Westwing przez Ciebie osoba otrzyma 80 zł rabatu, a jej pierwsze zakupy to także 80 zł zniżki dla Ciebie. Do klubu można zaprosić dowolną ilość osób i podobnie jak w przypadku zniżki opisanej wyżej, tak i teraz, rabat zadziała przy zakupach za min. 250 zł.

Konkurs Westwing

Do 31 marca 2015 roku takie zaproszenie może przynieść jeszcze jedną korzyść, a to za sprawą konkursu, w którym do wygrania są miksery KitchenAid Artisan o wartości 2 699 zł brutto każdy. Laureatem konkursu zostanie osoba, z której polecenia w dniach 9-31.03.2015 r. zarejestruje się najwięcej nowych członków klubu. Czasu do końca rywalizacji zostało niedużo, dlatego wszystkie osoby, które chcą wygrać, powinny się szybko zmobilizować i wymyślić swoją strategię ;)

W konkursie może wziąć udział każy zarejestrowany członek klubu Westwing, który zaakceptuje regulamin konkusu (dostępny na stronie internetowej). Wyniki zostaną ogłoszone na stronie Westwing do 10 kwietnia 2015 roku.

Westwing to niejedyny portal, który oferuje meble i akcesoria wyposażenia wnętrz w niższych cenach. Jak wspominaliśmy na początku wpisu, szansą na tańsze zakupy są również kody rabatowe i promocje, które udostępniają sklepy internetowe. Poniżej prezentujemy kilka aktualnych zniżek.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close