logo

Weekend ze zniżkami - w jakich sklepach szukać promocji?

17lut 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Sposób na udany weekend? Spanie do późna, brak obowiązków i oczywiście... zakupy! O ile z dwiema pierwszymi rzeczami nie za bardzo możemy Wam pomóc to doskonale wiemy, gdzie najwięcej oszczędzicie na weekendowych zakupach. Mamy listę najlepszych promocji!

Reklama

Weekend ma to do siebie, że w te dwa dni, które swoją drogą bardzo szybko mijają, staramy się maksymalnie odpocząć po całym weekendzie i naładować swoje baterie na kolejnych 5 dni. Oczywiście bez drobnych obowiązków takich, jak pranie czy sprzątanie się nie obejdzie, ale jak tylko się z nimi uporamy, możemy spędzić sobotnie popołudnie na leniuchowaniu. Ale nie wszyscy lubią leżeć na kanapie. Weekend to naprawdę dobry czas na zakupy! Wtedy nie tylko możecie uzupełnić swoje spożywcze zapasy, ale również odwiedzić sieciówki. Gdzie znajdziecie promocje w najbliższą sobotę i niedzielę?

Lista promocji na weekend:

 

Darmowa dostawa:

Sami widzicie, że lista najlepszych okazji w najbliższy weekend wcale nie jest krótka. A tradycyjnie, na sam koniec, mamy dla Was jeszcze dodatkowy spis innych promocji, których nie możecie przegapić. Zimowe wyprzedaże powoli dobiegają końca, niektóre sklepy wprowadziły już nową kolekcję wiosna/lato i całkowicie wycofały ze sprzedaży jesienno-zimowe ubrania, ale... nie wszystkie.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close