logo

Weekend za pół ceny już w październiku - gdzie oszczędzisz?

27wrz 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Już w październiku rusza kolejny weekend za pół ceny. W muzeach, restauracjach, hotelach, parkach rozrywki czy teatrach w całej Polsce oszczędzicie aż połowę tego, co standardowo musielibyście wydać na bilety i rezerwacje. Gdzie i kiedy skorzystacie z tych promocji?

Reklama

To już IV edycja akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny". W jesienny weekend 5-7 października kolejny raz będziecie mieli okazję oszczędzić aż połowę tego, co normalnie musielibyście wydać na rezerwacje w restauracjach, hotelch i bilety wstępu do ośrodków kultury w całej Polsce. Poprzednio, w ramach wiosennej odsłony tej akcji, ponad 77 tys. turystów skorzystało z ofert weekendu za pół ceny, a popularność akcji nieustannie rośnie. Sprzedaż ofert w ramach weekendu za pół ceny ruszyła już 18 września. W jaki sposób możecie skorzystać z promocji?

Weekend za pół ceny - jak skorzystać z okazji?

Jeżeli chcecie wziąć udział w akcji i kupić promocyjną ofertę, dzięki której o połowę taniej zjecie smaczny obiad w ekskluzywnej restauracji, wyjedziecie na weekend czy odwiedzicie wybrane kino lub teatr oraz inne ośrodki kultury, wystarczy, że wejdziecie na stronę Polska zobacz więcej w zakładkę "oferty" i korzystając z wyszukiwarki znajdziecie interesujące Was okazje:

Polska zobacz więcej weekend za pół ceny 2018

Z zakupionych usług będziecie mogli skorzystać w weekend 5-7 października w całej Polsce. Zniżki będą obowiązywać dokładnie od piątku (05.10) od godziny 17:00 do końca weekendu (07.10). Ponadto, niektóre hotele, uzdrowiska czy teatry oferują możliwość zakupu usług także na inny termin. Taką informację znajdziecie bezpośrednio na stronie partnera, od którego chcecie kupić daną usługę 50% taniej.

Weekend za pół ceny z LOT

PLL LOT weekend za pół ceny 2018

W akcji "Weekend za pół ceny" biorą udział nie tylko hotele, restauracje czy ośrodki kultury, ale również Polskie Linie Lotnicze LOT. Dzięki temu będziecie mogli odwiedzić piękne, polskie miasta za połowę ceny w weekend 5-7 października. Oferta promocyjna obejmuje wszystkie loty krajowe, a ich sprzedaż trwa już od 19 września do wyczerpania oferty, więc... NIE ZWLEKAJCIE! :-)

Nie chcecie czekać do października? Na GoDealli znajdziecie mnóstwo kuponów rabatowych do restauracji, hoteli i ośrodków kultury w całej Polsce! Poniżej wybrane z nich.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close