logo

Weekend za pół ceny już w październiku - gdzie oszczędzisz?

22wrz 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Już w październiku rusza kolejny weekend za pół ceny. W muzeach, restauracjach, hotelach, parkach rozrywki czy teatrach w całej Polsce oszczędzicie aż połowę tego, co standardowo musielibyście wydać na bilety i rezerwacje. Gdzie i kiedy skorzystacie z promocji?

Reklama

To już III edycja akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny". W jesienny weekend 6-8 października kolejny raz będziecie mieli okazję oszczędzić aż połowę tego, co normalnie musielibyście wydać na rezerwacje w restauracjach, hotelch i bilety wstępu do ośrodków kultury w całej Polsce. Poprzednio, w ramach wiosennej odsłony tej akcji, ponad 77 tys. turystów skorzystało z ofert weekendu za pół ceny, a popularność akcji nieustannie rośnie. Sprzedaż ofert w ramach weekendu za pół ceny ruszyła już 18 września. W jaki sposób możecie skorzystać z promocji?

Weekend za pół ceny - jak skorzystać?

Jeżeli chcecie wziąć udział w akcji i kupić promocyjną ofertę, dzięki której o połowę taniej zjecie smaczny obiad w ekskluzywnej restauracji, wyjedziecie na weekend czy odwiedzicie wybrane kino lub teatr oraz inne ośrodki kultury, wystarczy, że wejdziecie na stronę Polska zobacz więcej w zakładkę "oferty" i korzystając z wyszukiwarki znajdziecie interesujące Was okazje:

Weekend za pół ceny październik 2017

Z zakupionych usług będziecie mogli skorzystać w weekend 6-8 października w całej Polsce. Zniżki będą obowiązywać dokładnie od piątku (06.10) od godziny 17:00 do końca weekendu (08.10). Ponadto, niektóre hotele, uzdrowiska czy teatry oferują możliwość zakupu usług także na inny termin. Taką informację znajdziecie bezpośrednio na stronie partnera, od którego chcecie kupić daną usługę 50% taniej.

Weekend z kuponami z gazet

W październikowy weekend 06.10-08.10 skorzystacie nie tylko z okazji promocyjnych na terenie całego kraju w ramach Weekendu za pół ceny. W tym samym czasie, przez magazyny Elle, InStyle i Glamour, organizowana jest także akcja Szaleństwo Zakupów, w ramach której skorzystacie z kuponów rabatowych do -50% do sklepów w całej Polsce.

Szaleństwo Zakupów 2017

-20% na wybrany asortyment w Answear.com, zniżka 20% na kolekcję jesień/zima w Badura, rabat w wysokości 40% na walizki, torby i akcesoria podróżne w Puccini czy 20% taniej na cały asortyment w home&you to tylko niektóre okazje w ramach Szaleństwa Zakupów. Listę wszystkich rabatów znajdziecie w naszym artykule: Szaleństwo Zakupów: kupony rabatowe w Elle, InStyle i Glamour już niebawem!

Nie chcecie czekać do października? Na GoDealli znajdziecie mnóstwo kuponów rabatowych do restauracji, hoteli i ośrodków kultury w całej Polsce! Poniżej wybrane z nich.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close