logo

Weekend za pół ceny: gdzie i kiedy?

07mar 2016

Kategoria: Turystyka | Autor: Luiza Sadowska

0

Już niedługo rusza kolejna edycja akcji Weekend za pół ceny, organizowanej przez różne miasta. W tym czasie możemy odwiedzić, zwiedzić, skosztować... wszystko 50% taniej! Na jakie jeszcze zniżki mamy szansę?

W tygodniu często już tylko odliczamy do weekendu, szczególnie jeśli pogoda robi się coraz ładniejsza. Możemy zrobić sobie mały city break i na te dwa dni całkowicie zmienić środowisko lądując w zabytkowej Barcelonie, a możemy również skorzystać z naszych rodzimych atrakcji. Nie mieślicie okazji nigdy odwiedzić Poznania lub Torunia? Weekend za pół ceny to świetna okazja - możemy znaleźć nocleg, pójść do jednej z najlepszych restauracji w mieście i zwiedzić warte uwagi zabytki, a to wszystko z cenie o połowę niższej od regularnej.

Miasto za pół ceny

Akcję zapoczątkowało miasto koziołków, czyli Poznań. W tym roku na Poznań za pół ceny będziemy musieli poczekać do 30 kwietnia, jednak warto sobie ten weekend zaznaczyć w kalendarzu, bo z roku na rok coraz więcej prestiżowych miejsc dołącza do akcji i mamy wtedy niesamowitą możliwość skorzystania, często z luksusowych, usług za 50% mniej!

Źródło: poznan.travel/pl/c/poznan-za-pol-ceny

Następni we wdrażaniu tej akcji byli Gdańszczanie i mieszkańcy Torunia. W tym roku oba miasta ogłosiły akcję na 22-24 kwietnia. Możemy wybrać się do jednej z wielu restauracji biorących udział, do SPA, salonu fryzjerskiego, zwiedzić muzea i wystawy, a w Gdańsku nawet... kupić bilet na koncert w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej 50% taniej!

Jeśli miasto w weekend Was za bardzo nie kręci i wolelibyście się udać, gdzieś w nieznane - to może Beskid Wyspowy? Od 17 do 19 czerwca będziemy mogli spędzić czas w bliskości z naturą, a gospodarstwa agroturystyczne ugoszczą nas o połowę taniej!

To nie wszystkie miasta biorące udział w akcji, ale na szczegóły musimy jeszcze poczekać, tak samo jak na dokładną listę lokali w każdym mieście.

Nie chcesz czekać?

Dla tych mniej cierpliwych proponujemy samodzielną organizację własnego weekendu za pół ceny, korzystając np. z grouponów i ofert dostępnych na GoDealla Travel.

Szukacie wyjazdów zagranicznych, ale w równie niskich cenach, jak weekendowe promocje? Chyba coś znaleźliśmy...

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close