logo

Weekend za pół ceny 2019: gdzie taniej w marcu?

15mar 2019

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Rusza kolejna edycja słynnej akcji "Weekend za pół ceny". Już w ten weekend w ośrodkach kultury, restauracjach i hotelach w całej Polsce oszczędzicie aż połowę na biletach wstępu i rezerwacjach. Jak, gdzie i kiedy dokładnie skorzystacie ze wszystkich okazji w ramach weekendu za pół ceny 2019?

Reklama

Weekend za pół ceny - co to za akcja?

Za każdym razem, kiedy rusza "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny", opisujemy dla Was tę wyjątkową akcję. Dlaczego? Dzięki niej możecie oszczędzić aż 50% tego, co standardowo musielibyście wydać na weekendowy wyjazd, wyjście do SPA, romantyczną kolację w restauracji czy bilety wstępu do różnych ośrodków kultury i sportu w całej Polsce. A my, jako specjaliści od poszukiwania promocji, nie możemy przejść obok takiej okazji obojętnie :-)

Zainteresowanie weekendem za pół ceny rośnie z akcji na akcję, która organizowana jest cyklicznie zwykle wiosną i jesienią. Rok temu z ofert turystycznych w ramach poprzedniej edycji skorzystało ponad 77 tys. osób, a tym razem może być ich znacznie więcej. VI edycja weekendu za pół ceny startuje już w ten weekend!

Weekend za pół ceny 2019 - kiedy, gdzie i jak?

weekend za pół ceny marzec 2019

Sprzedaż promocyjna w ramach wiosennej odsłony weekendu za pół ceny wystartowała 28 lutego, to znaczy, że już od jakiegoś czasu możecie kupić bilety na przejazdy lub loty, rezerwacje w hotelach i ośrodkach kultury w cenach niższych przynajmniej o połowę. Skorzystacie z nich w ten weekend 15-17 marca.

  • KIEDY? W weekend 15-17 marca.
  • GDZIE? W hotelach, uzdrowiskach, SPA, agroturystyce, lokalach gastronomicznych, ośrodkach kultury i sportu w całej Polsce.
  • JAK? Wejdź na stronę polskazobaczwiecej.pl w zakładkę "Wybierz ofertę" i znajdź okazję tańszą o połowę dla siebie.

Oszczędzicie nie tylko na weekendowych pobytach w hotelach czy biletach wstępu do różnych ośrodków kulturalnych i sportowych, ale również na zwiedzaniu oraz biletach lotniczych i transporcie (przejazdach koleją, busem, autobusem). Dzięki temu możecie od A do Z zaplanować swój własny weekend za pół ceny w dowolnym miejscu w Polsce :-)

Inne okazje za pół ceny

Szukacie jeszcze więcej okazji do oszczędzania, z których już teraz będziecie mogli skorzystać w najbliższy weekend? Mamy dla Was całą masę kuponów rabatowych, które pozwolą Wam wydać nawet 50% mniej na wyjazd za miasto, pobyt w SPA, bilety do kina czy muzeum.

Źródło zdjęcia głównego: https://polskazobaczwiecej.pl/

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close