logo

Weekend za pół ceny 2017: ruszyła sprzedaż w całej Polsce!

22mar 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Już 31 marca rusza kolejna edycja akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny". W całym kraju o połowę taniej będziecie mogli skorzystać z usług i zniżek u ponad 450 partnerów. Gdzie taniej zjecie? Jakie muzea czy teatry odwiedzicie 50% taniej? W jakich hotelach zapłacicie połowę mniej za nocleg? Zobaczcie!

Reklama

W weekend wszystko o połowę taniej!

Weekend za pół ceny

Kto nie lubi oszczędzać? Chyba nie ma takich osób! A w szczególności jeśli w Waszej kieszeni może zostać aż połowa tego, co normalnie musielibyście przeznaczyć na romantyczną kolację, wyjście do teatru czy weekend w wybranym zakątku Polski.

Dlatego właśnie, z inicjatywy Polskiej Organizacji Turystycznej, już po raz drugi organizowana jest ogólnopolska akcja "Weekend za pół ceny". Sam lider projektu - Michał Nykowski - mówi, że "z atrakcji mogą skorzystać osoby, których na co dzień nie stać na przykład na weekend poza miastem" - źródło.

Sprzedaż ofert tańszych minimum o połowę już ruszyła, a z zakupionych usług będziecie mogli skorzystać w weekend 31 marca - 2 kwietnia. Organizatorzy przewidują, że średnio za nocleg dla jeden osoby będzie trzeba wydać tylko 40 zł!

Jak skorzystać z okazji -50%?

Żeby o połowę taniej zarezerwować nocleg, stolik w restauracji czy kupić dowolne bilety wstępów do wybranych kin, teatrów, muzeów i innych ośrodków kultury wystarczy tylko wejść na stronę akcji Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny i skorzystać z wyszukiwarki ofert:

Weekend za pół ceny

Weekendy mają to do siebie, że nie tylko można podczas nich odpocząć, ale również dużo taniej zrobić zakupy czy skorzystać chociażby z takich okazji, jak weekend za pół ceny. A to nie jedna tak wielka weekendowa akcja o zasięgu ogólnopolskim!

Reklama

Kupony rabatowe z magazynami Twój Styl i Grazia

Twój Styl Grazia Stylowe zakupy weekend zniżek 2017W weekend za pół ceny 31.03-02.04 nie tylko skorzystacie z usług, rezerwacji i bietów tańszych o połowę. Czeka na Was o wiele więcej!

W najnowszych numerach magazynów Twój Styl i Grazia (nr 4/2017) znajdziecie kupony rabatowe do wykorzystania w ponad 13 000 sklepów w całej Polsce! W akcji Stylowe zakupy biorą udział najbardziej popularne marki, między innymi:

a to tylko namiastka caaaaaałej listy sklepów.

Kupony rabatowe minimum połowę taniej

Z akcji Weekend za pół ceny czy weekend zniżek z magazynami Twój Styl i Grazia będziecie mogli skorzystać tylko od 31 marca do 2 kwietnia i ani minuty dłużej! Ale nie martwcie się :-) Wiemy gdzie znajdziecie kupony rabatowe, dzięki którym przynajmniej o połowę taniej będziecie mogli zarezerwować hotel, stolik w restauracji czy bilet do teatru i to nie tylko w weekend! Takich okazji szukajcie na www.godealla.pl. Poniżej kilka kuponów, które mogą Was zainteresować :-)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close