logo

Wedel premiuje zakupy: darmowe e-booki i kolekcja kubków za kody z opakowań

18wrz 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Podejrzewamy, że do jedzenia słodkości marki Wedel nikogo przekonywać nie trzeba, jedank najnowsza akcja promocyjna tej firmy jest dodatkową motywacją, by skusić się na słodkie co nieco. Każde opakowanie promocyjne uprawnia nas do odebrania nagrody.

Jedna z najsmaczniejszych promocji, o jakich przyszło nam pisać. Jej zasady są proste. Wystarczy zbierać punkty z promocyjnych opakowań produktów E. Wedel i wymienić je na nagrody gwarantowane. Promocja trwa do 31.12.2014.

Nagrody za słodkości

Co trzeba zrobić, aby odebrać nagrody? Przede wszystkim należy zarejestrować się na stronie internetowej akcji. Następnie potrzebne będą produkty E. Wedel w promocyjnych opakowaniach (z logo akcji). W środku znajdziesz unikalne kody alfanumeryczne, które należy wpisać po zalogowaniu na swoje konto w polu "wpisz kod'.

Każdy arykuł ma przypisaną odpowiednią ilość punktów, jaka zostanie nam przyznana, po wpisaniu kodu na stronie. Ptasie mleczko to 4 punkty, czekolady: mleczna o smaku creme brulee, panna cotta, tiramisu i brownie to 2 punkty, zaś 1 punkt przyznawany jest za czekolady: mleczną, gorzką, truskawkową, toffi, Pierrot, Karmelową, Karmelową z solonymi orzeszkami i Karmelową z wafelkami.

Każdy zarejestrowany kod uprawnia do odebrania jednego z 3 e-booków dostępnych na nexto.pl. Dodatkowo, 12 punktów to kubek ze specjalnie przygotowanej kolekcji. Będzie je można odebrać za kody zarejestrowane do 2.11.2014 lub do wyczerpania zapasów, zaś po tej dacie, do 31.12.2014 roku, 12 punktów z opakowań promocyjnych wymienimy na jednego z pluszowych misiów z kolekcji E. Wedel.

Swoją nagrodę możesz odebrać w saloniku prasowym Kolporter - listę punktów odbioru znajdziesz na stronie promocji. Tam także dostępny jest szczegółowy regulamin akcji.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close