logo

Wedel dla dzieci: graj w gry i wygrywaj

01cze 2016

Kategoria: Porady i analizy | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Dzień Dziecka jest tym szczególnym dniem, kiedy wszystko staje się łatwiejsze i bardziej kolorowe. Dlaczego dodatkowo nie umilić tego dnia? Zagraj razem z dzieckiem w grę Wedla oraz wygrajcie ciekawe nagrody.

Reklama

1 czerwca to nie przypadkowy dzień na granie w gry, wygrywanie fajnych nagród i radowanie się z tego jak...dziecko! Dzień Dziecka udziela się na każdym kroku. Wedel zorganizował nawet konkurs, w którym można wygrać poduszki - Krówki Wedelki :-D A do tego oczywiście duuuużo słodyczy!

Zasady konkursu

Pierwszą zasadą konkursu, ale niewpisaną do żadnego regulaminu jest DOBRA ZABAWA. Na poprawienie sobie humoru oraz podniesienie poziomu rozrywki polecamy zagrać w gry dostępne na stronie 4kids.wedel.pl. W towarzystwie Krówki oraz małym Wargorrem będziecie mogli zagrać w aż 5 gier:

  1. Jojo Krówka (poznaj akrobatyczne umiejętności Krówki Wedelki)
  2. Złap je wszystkie (czy z drzewa spadają słodycze?)
  3. Smaczne Trio (układaj produkty w trójkach)
  4. Smakołyki po kolei (sprawdź swoją spostrzegawczość)
  5. Test Pamięci (czy znajdziesz wszystkie słodycze rozrzucone na polanie?)

Przypominamy, że nagrody są ciekawe i jest ich dodatkowo bardzo dużo!

  • 100x poduszka Krówka Wedelka + zestaw słodyczy

Najważniejsze jednak co trzeba w tym wszystkim zrobić, to odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Co sprawia Ci najwięcej radości? Praca powinna mieć maksymalnie 250 znaków (ze spacjami), więc to kwestia napisania jednego lub dwóch zdań. Odpowiedź wpisujecie w formularz zgłoszeniowy, który pojawi się po zagraniu w jedną z pięciu gier. W formularzu umieszczacie także swoje dane kontaktowe. Szczegółowy regulamin znajdziecie TUTAJ.

Kto zatem chciałby połączyć przyjemne z pożytecznym? ;-)

Życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom konkursu, a dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą co kupić swojemu dziecku na Dzień Dziecka mała podpowiedź: lista aktualnych kodów rabatowych na produkty dla dzieci.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close