logo

Wawel: zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody i POMAGAJ!

28kwi 2016

Kategoria: Porady i analizy | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Akcja charytatywna Wawelu "z miłości do radości" to świetna okazja do tego, żeby pomóc drugiej osobie poprzez ciekawą zabawę. Na uczestników czekają także nagrody rzeczowe w postaci modnych toreb, biletów do kina i darmowych filmów!

Reklama

Wawel ogłosiło piękną akcję "Z miłości do radości" , podczas której możemy zbierać specjalne punkty na realizację celów charytatywnych. Oprócz tego, że możemy pomóc różnego rodzaju fundacjom, to sami otrzymujemy także symboliczne nagrody rzeczowe. Zobacz jak wziąć udział w świetnej zabawie i przede wszystkim pomóc drugiej osobie!

Z miłości do radości

Zasady całej akcji są proste:

  1. Kupujesz produkty w specjalnie oznaczonych opakowaniach oraz słodycze Wawel na wagę
  2. Rejestrujesz punkty na stronie Z miłości do radości
  3. Głosujesz na cele charytatywne fundacji i organizacji, którym chcesz pomóc
  4. Wymieniasz punkty na nagrody

Proste, prawda?

 

Dokładnie 1 500 000 zł Wawel przekaże na organizacje charytatywne! W zależności od tego, które miejsce zajmie dana fundacja, tyle otrzyma pieniędzy:

  1. 500 000 zł
  2. 400 000 zł
  3. 300 000 zł
  4. 200 000 zł
  5. 100 000 zł

Wawel twierdzi, że tak naprawdę nieistotne jest to DLACZEGO pomagamy. My również się z tym zgadzamy! Wystarczy po prostu TO ZROBIĆ, a następnie podzielić się radością. Bo za każdym razem, gdy pomagamy innym, pomagamy również sobie. Poczujemy się z tym lepiej. My już czujemy się lepiej dlatego, że piszemy ten artykuł i zachęcamy Was do pomagania.

W razie czego, regulamin akcji znajdziecie TUTAJ. Możecie zbierać punkty do 16 stycznia 2017 roku, więc jest jeszcze spoooro czasu na pomaganie. Czasami będziecie pomagać i nawet tego nie zauważycie. Podczas codziennych zakupów wybierzcie po prostu produkty Wawel oznaczone specjalnym opakowaniem :-) Wtedy pomaganie po prostu wejdzie Wam w krew.

Zarejestruj się i pomagaj

Jeżeli nie chcesz zapomnieć o pomaganiu, zarejestruj się na stronie Programu, podając swoje podstawowe dane. Żeby potwierdzić rejestrację, odbierz maila i kliknij w otrzymany link.

Jeżeli zarejestrujesz się w Programie, to masz szansę na gromadzenie punktów za kupowanie produktów Wawel: czekolady, kakao, batony - 10 punktów, krówki, pastylki - 20 punktów, a bombonierki za 30 punktów.

Każdy uczestnik, którzy uzyska w Programie co najmniej 200 punktów, otrzymuje prawo do nagrody rzeczowej w postaci torby materiałowej z nadrukiem Wawel. Każdy, kto uzyska co najmniej 400 punktów, otrzymuje bilety do kina o wartości 25 zł. Więcej informacji uzyskacie na stronie zmiloscidoradosci.pl.

Zapraszamy do wzięcia udziału w tej pięknej akcji, a tymczasem mamy dla Was także miłe nagrody w postaci kodów rabatowych do najlepszych sklepów! ;-)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close