logo

Walentynkowy konkurs w YES - do wygrania naszyjnik z diamentami!

01lut 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Jubiler YES już od wielu lat pomaga wyrażać miłość za pośrednictem wręczania wyjątkowej biżuterii ukochanej osobie. Tym razem jednak chce, żebyście pokazali jak kochacie. Weźcie udział w konkursie YES na Walentynki oraz powalczcie o wygranie pięknego naszyjnika z diamentami.

Reklama

Jaki jest sposób na odpowiednie wyrażenie miłości? Chyba nie ma tego "jedynego". Niektórzy na dowód miłości do drugiej osoby śpiewają serenady pod oknem, inni dzwonią do radia, żeby na antenie powiedzieć, że kogoś kochają, inni wręczają swoim partnerkom na przykład pierścionek zaręczynowy ;-) Biżuteria to jeden z najczęstszych prezentów - niezależnie od okazji. Również na Walentynki można wręczyć drugiej połówce bransoletkę, naszyjnik, pierścionek czy kolczyki. Znany jubiler YES organizuje konkurs, w którym elegancką biżuterię możecie dostać zupełnie za darmo.

#WalentynkiYES

Konkurs Walentynkowy YES to świetna okazja do tego, żeby wygrać wyjątkowy naszyjnik z diamentami Infinity Love, wart aż 1500 złotych!

Wyżej ukazana biżuteria jest nagrodą główną w konkursie. Oprócz niej, organizator wręczy uczestnikom konkursu także srebrny zestaw Infinity Love, składający się z zawieszki oraz łańcuszka. Taki komplet walentynkowy można wygrać w każdym tygodniu trwania konkursu. Organizator będzie przydzielał maksymalnie 5 nagród na jeden tydzień i jak informuje w regulaminie, ma do rozdania aż 25 kompletów biżuterii na Walentynki.

Zasady konkursu

Poinformowaliśmy już o wartościowych nagrodach, czas na zasady:

  1. Zrób zdjęcie, stwórz kolaż ze zdjęć lub nagraj film, na których pokazujesz JAK KOCHASZ
  2. Obserwuj @BizuteriaYES na Instagramie
  3. Dodaj na Instagramie wykonane zdjęcie/kolaż/film i otaguj swoje dzieło hasztagiem #WalentynkiYES

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ. Chcielibyśmy zwrócić uwagę na to, że przesyłając zdjęcie lub film na konkurs potwierdzacie, że macie do danego dzieła prawa autorskie. Organizator nie odpowiada za to, jeśli ktoś te prawa złamie. A chyba nie chcielibyście wygrać pięknej biżuterii, a potem jej zwracać? ;-) Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z regulaminem. Na wzięcie udziału w konkursie macie czas do 14 lutego 2016 roku.

Życzymy wszystkim kreatywności podczas tworzenia zdjęć lub filmów, a także powodzenia w konkursie. Jeśli chcecie przy okazji kupić biżuterię w promocyjnych cenach, skorzystajcie z naszych kuponów rabatowych:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close