logo

Walentynkowa promocja W.Kruk na zegarki oraz biżuterię

02lut 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Święto Zakochanych zbliża się wielkimi krokami. Czy wiesz co podarować ukochanej osobie na Walentynki? Jubiler W.Kruk organizuje promocję, podczas której kupisz taniej zarówno zegarki, jak i biżuterię. Rabaty sięgają aż 20%.

 

Reklama

Wszyscy chyba znacie firmę jubilerską W.Kruk, oferującą elegancką oraz wysokojakościową biżuterię. Często w parze z jakością takiej biżuterii, jej oryginalnością i nazwą marki, idzie wysoka cena. Na szczęście również W.Kruk celebruje Walentynki, oferując rabaty, które można pokochać ;-)

Zanim wyjaśnimy szczegóły promocji, sprawdźcie wyjątkowe produkty dostępne w promocji:

Pierwsze, co zauważyliśmy w regulaminie promocji to informacja o tym, że zniżce nie podlegają produkty już przecenione. Chcąc zatem skorzystać z walentynkowych rabatów, musielibyście wybrać jedynie nieprzecenioną biżuterię lub zegarki.

Kolejnym "ograniczeniem" jest członkostwo w Klubie dla Przyjaciół. Najwyższe rabaty (-20% na biżuterię oraz -15% na zegarki) obejmuje członków Klubu dla Przyjaciół. W takim przypadku wpisujecie kod WALENTYNKI2016. Pozostali mogą skorzystać ze zniżki 15% na biżuterię oraz 10% na zegarki, przy czym przy zamówieniu wpisują kod rabatowy WALENTYNKI.

Postanowiliśmy wypróbować kody rabatowe, jednak okazuje się, że nawet jak nie jesteście członkami Klubu dla Przyjaciół, to musicie się do niego zapisać, żeby skorzystać z promocji - nawet tej dla Klientów, którzy nie posiadają kart lojalnościowych. Po wpisaniu kodu "walentynki" w koszyku i zatwierdzeniu otrzymujemy powiadomienie: "warunkiem skorzystania z promocji jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego do Klubu Dla Przyjaciół po złożeniu zamówienia lub w przypadku posiadania karty Klubu Dla Przyjaciół, aktywowanie jej po zalogowaniu się do konta w sklepie internetowym".

Wyjaśnienie znajdujemy w regulaminie promocji:

W promocji może wziąć udział każdy, kto w okresie obowiązuwania Promocji spełni warunki (...): nie jest zarejestrowanym uczestnikiem programu lojalnościowego Organizatora pod nazwą "Klub dla Przyjaciół W.KRUK", lecz podczas dokonywania zakupu na zasadach Promocji przystąpi do programu lojalnościowego (...)

Promocja na Walentynki

Jak widać, Święto Zakochanych tak udziela się jubilerowi W.Kruk, że usilnie próbuje zachęcić swoich Klientów do dołączenia do Klubu Przyjaciół ;-D Przeanalizowaliśmy dodatkowo korzyści z posiadania karty w klubie W.KRUK:

  • 5% rabatu przy każdych zamówieniach
  • punkty za zakupy (punkty wymienne na dodatkowe rabaty)
  • opieka nad biżuterią
  • 30% zniżki na usługi o charakterze napraw

Stwierdzamy, że się opłaca. Kto jeszcze nie zapisał się do Klubu Przyjaciół W.KRUK niech nadrobi zaległości! A warto, choćby dla przepięknej biżuterii:

  1. Kolczyki WWK/KS860 69 zł
  2. Wisiorek SST/WS009 89 zł
  3. Wisiorek SEO/WC013 99 zł
  4. Pierścionek SMX/PC034 109 zł

Mamy nadzieję, że zakupy biżuterii oraz zegarków na Walentynki przebiegną pomyślnie, a Wasza druga połówka ucieszy się z przepięknego prezentu. Inne inspiracje znajdziecie między innymi w artykule Walentynki: niedrogie pomysły na personalizowane prezenty lub w wśród naszych kuponów rabatowych przygotowanych specjalnie na Święto Zakochanych:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close