logo

Walentynki - podaruj coś od serca! Kilka propozycji w dobrych cenach

30sty 2015

Kategoria: Inspiracje | Autor: Luiza Sadowska

0

Walentynki są szczególnym dniem dla wszystkich zakochanych. 14 lutego to globalnie obchodzone święto serduszek, miłosnych wyznań i uśmiechających sie par. Warto pomyśleć co sprawiłoby największą przyjemność naszej drugiej połówce.

Pomysłów na prezent jest tyle, ilu zakochanych. Aby nie oszaleć w kupidynowej atmosferze sklepów i tym samym (od utraty zmysłów), nie przepłacić - oto krótka ściąga pomysłowych prezentów.

Być zawsze tam, gdzie Ty

Jeżeli Twój partner jest jedną z tych osób, który zbyt długo pracuje, tesknicie za swoim widokiem bądź po prostu możecie na siebie patrzeć nieustannie - przypomnij mu o sobie. Fotokubki, fotopuzzle, fotokalendarze, czyli fotoprezenty - z okazji Walentynek są tańsze o 15%.

Walentynki w łóżku

Zmysłowa bielizna lub ciekawa, niebanalna pościel - to propozycje, jakie na walentynkowy weekend znajdziemy w Lidlu. Naszą uwagę przyciągnął zwłaszcza komplet pościeli dla Niej i dla Niego.

 

Słodkie życie

Czekoladki są zawsze dobrym pomysłem, nawet jeśli ktoś jest na diecie - raz w roku można! W dodatku od serca na pewno nie tuczy. 


Psst! Jeżeli chcesz zapłacić 10% mniej za swój słodki prezent na chocolissimo.pl wpisz kod CK_VAL2015

Ładne kwiatki!

Kwiaty od pokoleń są wyrazem szacunku i uczuć. Bukiet pięknych kwiatów ucieszy każdą kobietę!
Zamawiając kwiaty i upominki wpisz TDCK468, a otrzymasz 5% rabat.

Dla fanów i pasjonatów

Jeżeli nie chcesz słodkich i kolorowych upominków, zawsze można postawić na pasję. Piłka nożna? Gitara basowa? Wyszukaj czegoś dla swojego ukochanego i wpisz kod walentynki2015, a otrzymasz 14% zniżki w internetowym sklepie dlakazdego.net.

Przemyśl to!

Nikt nie chciałby, aby jego prezent okazał sie klapą! Masz jeszcze dużo czasu, więc zastanów się, co tak naprawdę uszczęśliwiłoby Twoją drugą połówkę. Możesz zacząć od przeglądania sklepów takich jak ten, na którym znajdziesz dużo propozycji zarówno dla niej, jak i dla niego w promocyjnych cenach.Jeżeli wciąż nie czujesz się zainspirowany, sprawdź oferty innych sklepów, które z okazji Walentynek przygowały różne promocje:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close