logo

Walentynki: niedrogie pomysły na personalizowane prezenty

27sty 2016

Kategoria: Inspiracje | Autor: Kamila Franczak

0

Wyjątkowy i niedrogi prezent na Walentynki? Z przecenami na spersonalizowane upominki wszystko jest możlwe! Do święta zakochanych zostało jeszcze trochę czasu, ale w tym przypadku wcześniejsze zamówienie prezentu jest bardzo ważne. Mamy dla Ciebie kilka ciekawych promocji. Z pewnością znajdziesz wśród nich coś dla swojego mężczyzny!

Reklama

Walentynki: pomysły na prezent

Walentynki są okazją do sprawienia przyjemności drugiej połówce. Im bardziej wyszukany prezent, tym lepiej. Nie musisz wydawać dużych sum, żeby wywołać uśmiech na twarzy ukochanego. Wystarczy, że do upominku dodasz coś od siebie. My ze swojej strony jak zwykle służymy rabatami. Zdajemy sobie sprawę, że tego typu pomysły nie wszystkim przypadną do gustu, ale osoby sentymentalne będą nimi zachwycone!

Walentynki pomysły

Fotoobraz, czyli współczesne monidło

Footobraz z Waszym zdjęciem przyda się podczas urządzania wspólnego gniazdka. Szczególnie, że oferta została przeceniona o 50%. Współczesną alternatywę dla monidła kupisz od 39,99 zł (rozmiar 60x40 cm) do 79,99 zł (100x70 cm). Do wyboru jest kilka wymiarów fotoobrazów na płotnie poliestrowym.

fotoobraz

Terminarz dla zapracowanego

Terminarz dla Twojego partnera możesz wypełnić zdjęciami rzeczy i osób, które ceni, np. ulubionego piłkarza czy gwiazdy rocka. Ten upominek po rabacie kosztuje 40 zł.

terminarzUroczy kubek

Masz okazję umieścić na dwóch kubkach Wasze imiona. Za ten uroczy zestaw zapłacisz 49,00 zł (pojemność 330 ml) lub 59,00 zł (450 ml). Czeka na Ciebie aż 7 specjalnych wzorów. Sama zadecydujesz, który najlepiej odzwierciedla charakter Twojego związku.

Kubek dla zakochanych

Kalendarz z najlepszymi wspomnieniami

Za kalendarz z wybranymi przez Ciebie zdjęciami zapłacisz jedyne 23,90 zł. Rok dopiero się zaczął, więc ten prezent będzie jak znalazł. To dobra okazja do wydrukowania Waszych zdjęć ze wspólnych wypadów.

Kalendarz Walentynki

Promocje dla Panów

Może Twojemu mężczyźnie brakuje fajnej koszulki lub szalika? Jeśli tak, to szepnij mu słówko o aktualnych promocjach, które znajdziesz poniżej.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close