logo

Wakacyjna Szalona Środa w LOT. Ceny już od 149 zł

13lip 2016

Kategoria: Turystyka | Autor: Marta Wacław

0

Jak co tydzień w środę mamy dla Was fantastyczne okazje na loty krajowe i międzynarodowe od Polskich Linii Lotniczych. Jeśli na wakacje chcecie polecieć do najbardziej romantycznego miasta w Europie, zwiedzić jedno z najmniejszych państw europejskich czy odwiedzić urokliwe państewko z bogatą kulturą azjatycko-europejską - zrobicie to już od 149 zł.

Polskie Linie Lotnicze LOT przygotowały dla Was specjalne wakacyjne przeloty do Paryża, Luksemburga i stolicy Gruzji - Tbilisi. Do znanych stolic polecicie z Warszawy, Gdańska, Wrocławia, Szczecina, Poznania, Rzeszowa, Krakowa i Katowic, ale w zależności od miejsca wylotu ceny będą różne. Najtańsze bilety kupicie z Warszawy:

  • Warszawa - Paryż od 419 zł (w okresie 01.09-31.10)
  • Warszawa - Luksemburg od 449 zł (w okresie 26.07-31.08)
  • Warszawa - Tbilisi od 499 zł (w okresie 01.08-31.10)

Szalona środa oferuje bilety nie tylko za granicę, ale również na przeloty krajowe. Oczywiście tańsze bilety dostaniecie wyłącznie w środę. Zobaczcie przykładowe połączenia i ceny za przeloty:

  • Warszawa - Poznań od 149 zł (w okresie 01.08-31.08)
  • Poznań - Warszawa od 149 zł (w okresie 01.08-31.08)
  • Szczecin - Warszawa od 149 zł (w okresie 01.08-30.09)

Pozostałe miejsca wylotu, ceny i rezerwacje sprawdzicie na stronie przewoźnika. Dzięki temu możecie latać taniej przez całe wakacje, a nawet dłużej, ponieważ ostatnie promocyjne loty będą startowały jeszcze w październiku. Szalona środa w LOT znowu pozwoli Wam zaoszczędzić nawet kilkaset złotych.

 

Tanie hotele na wakacje

Jak wakacje, to pewnie będzie Wam potrzebny oprócz przelotów jakiś nocleg. A skoro zostanie w Waszej kieszeni kilkaset złotych, które zaoszczędzicie dzięki szalonej środzie, to możecie poszaleć. Tanie hotele bez trudu znajdziecie na stronie Godealla.pl w zakładce Hotele.

Tanie hotele na wakacje

Bez względu na to, czy wybieracie się do jakiegoś polskiego miasta, czy chcecie lecieć za granicę, dzięki prostej wyszukiwarce znajdziecie hotel idealny dla siebie, a to wszystko bez zbędnego wydawania pieniędzy. Tylko na szybko udało nam się znaleźć nocleg w Paryżu w terminach wylotów podanych przez LOT (13.08-16.08) za 868 zł (za dwie osoby łącznie). A to tylko jedna z wielu przykładowych rezerwacji.

Jeśli jednak jesteś zwolennikiem totalnego luksusu i wakacji zorganizowanych od A do Z, skorzystaj z ofert wakacyjnych w innych europejskich stolicach od najbardziej znanych i sprawdzonych biur podróży:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close