logo

Wakacyjna promocja PLL LOT - ceny od 199 zł w dwie strony

17maj 2017

Kategoria: Turystyka | Autor: Marta Wacław

0

Wszyscy, którzy już myślą o wakacjach i w tym roku chcą wybrać się do jedego z europejskich miast, będą mogli skorzystać ze świetnej promocji w Polskich Liniach Lotniczych LOT. Do 23 maja możecie kupić bilety lotnicze już od 199 zł w dwie strony! Zobaczcie kierunki objęte promocją.

Reklama

Bilety na loty wakacyjne w lipcu i sierpniu w cenach Last Minute? Z takiej promocji możecie skorzystać jeszcze do 23 maja w Polskich Liniach Lotniczych LOT. Tańsze bilety obowiązują aż na 25 kierunów. Jesteśmy ciekawi czy zgadniecie, jakie miasta znajdują się poniżej. One także biorą udział w wakacyjnej promocji PLL LOT i będziecie mogli je odwiedzić w niżej cenie:

PLL LOT wakacje promocja

Udało Wam się rozpoznać Budapeszt, Sztokholm i Londyn? Na pewno! Ale to tylko 3 z 25 kierunków promocyjnych PLL LOT. Gdzie jeszcze będziecie mogli polecieć dużo taniej? Wybraliśmy dla Was 10 najbardziej topowych miast. Pozostałe znajdziecie na stronie promocji.

Ceny Last Minute na bilety po Europie

Do 23 maja macie okazję zarezerwować bilety w PLL LOT w dużo niższych cenach na loty od 1 lipca do 31 sierpnia 2017 z bagażem podręcznym:

Trasa Cena od
Warszawa - Wilno 199 zł
Warszawa - Budapeszt 349 zł
Warszawa - Tallinn 389 zł
Kraków - Sztokholm 429 zł
Warszawa - Bruksela 299 zł
Warszawa - Londyn 449 zł
Warszawa - Wenecja 529 zł
Warszawa - Stambuł 599 zł
Wrocław - Tel Awiw 289 zł
Poznań - Lwów 215 zł

Oferta dotyczy również lotów z Warszawy, Gdańska, Krakowa, Katowic, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Wrocławia i Zielonej Góry. Jeśli nadal szukacie pomysłu i inspiracji na wakacyjny wyjazd, marzycie o tym żeby zobaczyć Big Bena, przepłynąć się gondolą w Wenecji czy poleżeć na plaży w Tel Awiwie - skorzystajcie z promocji PLL LOT.

Last Minute w świetnej cenie

Dzięki Polskim Liniom Lotniczym LOT możecie zarezerwować już teraz swój bilet na wakacje w cenie Last Minute, ale jeśli jeszcze w maju planujecie swój urlop i czekacie do ostatniej chwili za rezerwają wyjazdu w atrakcyjnej cenie, wiemy dokąd polecicie za naprawdę małe pieniądze.

TUI Last Minute

Z biurem podróży TUI wybierzecie się na przykład do Egiptu za 879 zł z All Inclusive czy na Cypr za 1988 zł z All Inclusive. Okazji Last Minute możecie także szukać na GoDealli wśród kuponów rabatowych. Jeśli w najbliższym czasie zdecydujecie się na zagraniczny wyjazd, przygotujcie się na dobrą zabawę i... świetną pogodę! Dzięki naszym zniżkom będzie to możliwe! :-)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close