logo

Wakacje zimą First Minute - sprawdź ile oszczędzisz!

21cze 2017

Kategoria: Turystyka | Autor: Marta Wacław

0

Nie wszyscy mogą pozwolić sobie na wakacyjny wyjazd w sezonie. Bo praca, bo drogo, bo wszyscy inni wyjeżdżają i nie macie nikogo, komu możecie powierzyć opiekę nad psem. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na wakacyjny wyjazd zimą. Już teraz warto o nim pomysleć!

Reklama

Wakacje zimą - plusy i minusy

Nie wszyscy mają ten komfort żeby w sezonie wakacyjnym, czyli w lipcu i w sierpniu, wybrać się na choćby krótki urlop. Powodów może być wiele. Ale nie trzeba przez nie rwać sobie włosów z głowy. Zamiast zamartwiać się i żałować, że w tym roku sezon urlopowy spędzicie w domu lub pracy, już teraz pomyślcie o swoich wakacjach zimą. Zobaczcie, ile możecie zyskać rezerwując oferty First Minute.

PLUSY MINUSY
niższa cena długi czas oczekiwania na urlop
atrakcyjne kierunki  
dodatkowe promocje: zniżki na wycieczki, na pobyt dzieci  
niska zaliczka  

W przypadku pozytywnych aspektów wyjazdów na wakacje zimą - zdecydowanie największym argumentem przemawiającym "za" jest cena. Na takiej podróży naprawdę możecie oszczędzić nawet 40%. W przypadku minusów - poza tym, co zapisaliśmy w tabeli, nic innego nie przychodzi nam do głowy, jak dłuższy czas oczekiwania na wyjazd. Pomyślcie sobie za to, że kiedy wszyscy inni będą pracować jak mróweczki, Wy będziecie wylegiwać się na plaży z drinkiem w dłoni :-) Jeżeli więc chcecie nadrobić zaległości urlopowe zimą - zobaczcie gdzie taniej zarezerwujecie zagraniczną wycieczkę First Minute.

Zima 2017/18 - rezerwuj w niższej cenie

Biuro podróży Itaka

Wakacje zimą promocje korzyści

Do 28 czerwca w biurze podróży Itaka możecie skorzystać ze specjalnej promocji obejmującej wyjazdy zimowe w sezonie 2017/2018. Wybrane wycieczki zarezerwujecie nawet 40% taniej, z zaliczką w wysokości 15% ceny i z dodatkowymi gwarancjami: niezmienności ceny, najniższej ceny i bezpłatnej zmiany rezerwacji. Żeby skorzystać z oferty tanich wakacji zimą należy wypełnić poniższy formularz, który znajdziecie na stronie promocji:

Wakacje zimą promocje korzyści

Na podstwie tego, jaki kierunek podróży podacie w formularzu oraz pozostałych informacji, pracownik biura podróży Itaka skontakruje się z Wami żeby przedstawić najbardziej atrakcyjną ofertę. Ważne jest więc żebyście podali poprawny numer telefonu. Wśród kierunków objętych promocją znajdują się ciepłe, ezgotyczne kraje takie, jak: Dominikana, Kuba, Madera, Wyspy Kanaryjskie czy Zanzibar, skąd nawet po zimowych wakacjach wrócicie z piękną oplenizną. 

Biuro podróży TUI

Wakacje zimą first minute

Dobrze znane Wam biuro podróży TUI także przygotowało już ofertę na wakacje zimą 2017/2018 First Minute. Żeby złożyć rezerwację i zaplanować swoją podróż będziecie musieli wpłacić jedynie 5% ceny wakacji, a wybrane kierunki zarezerwujecie nawet 500 zł taniej od osoby.

Zima first minute wakacje

Za 7-dniowe wakacje na Dominikanie z All Inclusive zimą (wylot 16.12.2017) zapłacicie 500 zł mniej - 4125 zł za osobę. Pobyt w hotelu o podobnym standardzie w sierpniu będzie Was kosztował minimum 4616 zł od osoby. Pamiętajcie, że rezerwując teraz swój wyjazd zimą, w większości przypadków będziecie mogli jeszcze zmienić bezpłatnie rezerwacje jeśli zmienią Wam się plany. Wiemy, że nie zawsze można wszystko przewidzieć, szczególnie kilka miesięcy do przodu. 

Czasami czekanie się naprawdę opłaca :-) I choć będzie Wam trochę smutno, że w tym czasie, kiedy wszyscy inni wyjeżdżają i podróżują, Wy zostajecie w domu i pracujecie, późniejsza satysfkacja z wyjazdu i oszczędność pieniędzy zrekompensują Wam czekanie. Poza tym, znany mnóstwo sposobów, dzięki którym zagospodarujecie swój czas w wakacje. Mamy kupony rabatowe, które nie pozwolą Wam się nudzić!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close