logo

Wakacje z dziećmi: oferty, w których nie płacisz za dziecko

30maj 2016

Kategoria: Turystyka | Autor: Luiza Sadowska

0

Już niedługo wakacje! Wyczekiwane przez wszystkie dzieci, jak również przez rodziców - czas relaksu i odpoczynku z całą rodziną. Takie rodzinne wakacje mogą nas sporo kosztować, chyba, że znajdziemy ciekawe oferty, np. z darmowym wypoczynkiem dla dzieci!

O wakacjach marzymy już w trakcie zimowych miesięcy, następnie przez deszczowy początek wiosny, aż wreszcie nadchodzą one - błogie chwile spędzone z najbliższymi w górskim lub nadmorskim kurorcie. Jeśli mamy dzieci, to koszty zawsze wzrastają, ale wiele ośrodków oferuje specjalne ceny dla maluchów (zazwyczaj do 12 roku życia opcja dziecięca jest tańsza). Możemy znaleźć również takie ośrodki, w których pobyt dla dzieci jest całkowicie darmowy - dotyczy to dzieci do lat 4. Gdzie chcielibyście się wybrać na wakacje z Waszymi pociechami?

Wakacje z dziećmi

Wszyscy dobrze wiemy, że wyjazdy z dziećmi mogą być kosztowne. Musimy się nastawić na lody, gofry, balony z helem i popcorn. Wyjście do kina, zwiedzanie oceanarium, wycieczka do zoo. No cóż, wakacje są raz w roku, więc wykorzystajmy je dobrze! Często w wirze obowiązków nie mamy czasu na spędzenie go razem z rodziną, więc spożytkujmy wakacje intensywnie i przyjemnie. Wybraliśmy kilka ofert w których opcja dla dzieci, które nie mając więcej niż 3 lata, jest darmowa. Sam nocleg dla rodziców nie kosztuje więcej niż 150zł za noc.

1. Zakopane

Ucieczka w góry to fantastyczny sposób na odpoczynek daleko od szumu miasta. Jeśli chcemy pokazać dzieciom uroki polskiej natury, to powinniścy całą rodziną wybrać się właśnie w Tatry. Nocleg dla dzieci do 3-ciego roku życia jest darmowy. Dzieci do lat 8 mają pobyt za 40zł za noc na dostawianym łóżku (cena wraz ze śniadaniem). Cena regularna noclegu dla dwóch osób ze śniadaniami to 69zł.

2. Nad morze!

Uwielbiacie szum morskich fal? Dzieci kochają robić babki z piasku? To może wypoczynek nad polskim morzem? W tej ofercie mamy pokój za 250zł za noc dla dwóch osób lub dwóch osób i dzieci. Maluchy, które nie skończyły 3 lat mają pobyt za darmo. Cena za nocleg dla starszych dzieci (do 8 roku życia) to 55zł lub 75zł (zależy od terminu).

3. Mazury

Wolicie odpocząć nad jeziorem? Może ta oferta przypadnie Wam do gustu:

Dzieci do lat 3 mają pobyt za darmo!

Szukacie innych pomysłów na spędzenie tanich wakacji?

 

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close