logo

Wakacje we wrześniu - oferty wyjazdów z rabatami

27sie 2019

Kategoria: Turystyka | Autor: Marta Wacław

0

Kiedy wszyscy korzystali z urlopów i pięknej, letniej pogody, Wy ciężko pracowaliście i siedzieliście w biurze? Jeżeli swoje wakacje chcecie spędzić poza sezonem, mamy dla Was atrakcyjne oferty wyjazdów na wrzesień 2019 z rabatami. Dokąd wybierzecie się taniej?

 

Reklama

Nie wszyscy kochają wyjazdy typowo w wakacje. Lipiec i sierpień to bardzo oblegane miesiące, w których najpopularniejsze kurorty są przepełnione, na plaży trudno o znalezienie wolnej przestrzeni na rozłożenie ręcznika, a na szlakach górskich często tworzą się nawet kolejki. Jeżeli należycie do tych osób, które lubią odpoczywać w większym spokoju, z dala od tłumów, zgiełku i nie przepadacie za zwiedzaniem w upalne, letnie dni, idealnym rozwiązaniem będzie dla Was zaplanowanie urlopu na wrzesień. Nie zarezerwowaliście jeszcze wolnego? Jak najszybciej porozmawiajcie z zespołem i przełożonym, złóżcie swój wniosek urlopowy i zabierzcie się za... planowanie wyjazdu :-)

Wakacje we wrześniu - plusy i minusy wyjazdów poza sezonem

PLUSY MINUSY
Mniejsze obłożenie w hotelach, na plażach, na szlakach turystycznych. Ryzyko związane z pogodą - chłodniejsze poranki i wieczory, opady.
Większa dostępność terminów. Krótsze wieczory - bardzo szybko robi się ciemno.
Niższe ceny hoteli, restauracji poza sezonem. Dziecko nie chodzi do szkoły - konieczność odpisywania lekcji, nadrobienia zaległości.
Mniej oblegane atrakcje turystyczne - nie trzeba stać w kolejkach.  
Mniejszy ruch na drogach - mniejsze ryzyko stania w korkach, wypadków.  

Największym jednak plusem wakacji we wrześniu, poza sezonem, jest to, że kiedy Wy wrócicie do pracy pełni sił i energii, wypoczęci i zrelaksowani, Wasi koledzy już dawno nie będą pamiętali nawet o swoim urlopie :-)

Dokąd na wakacje we wrześniu z rabatem?

Znaleźliśmy atrakcyjne opcje wyjazdów we wrześniu, zarówno dla miłośników spacerów brzegiem morza, jak i osób, które kochają aktywnie spędzać wolny czas, a urlop wolą przeznaczyć na przykład na piesze wędrówki po górach lub zwiedzanie.

Urlop we wrześniu w Ustroniu Morskim? Jeśli natraficie na świetną pogodę, to będzie strzał w dziesiątkę! Za swój wyjazd na 5 nocy dla 2 osób do Ośrodka Wypoczynkowego Albatros zapłacicie tylko 649 zł w cenie ze śniadaniami. Dodatkowo, z kodem "DEAL15" oszczędzicie jeszcze 15 zł, w sam raz na... lody! :-) Dzięki temu cena za dobę od osoby to tylko 64,90 zł.

To naprawdę bardzo atrakcyjna cenowo propozycja wyjazdu na urlop we wrześniu. Za zakwaterowanie w Pokojach Gościnnych Fala w Jarosławcu zaledwie 500m od plaży nad Bałtykiem zapłacicie tylko 345 zł za 2 osoby łącznie. Wychodzi po 35,40 zł za dobę od osoby!

Wybierając opcję wyjazdu do Willi Klimek w Białym Dunajcu na 5 nocy dla 2 osób ze śniadaniami w cenie, za dobę od osoby zapłacicie tylko 57,90 zł. Po użyciu kodu rabatowego "DEAL15" w odpowiednim polu koszyka, cena ta zostanie obniżona do 56,40 zł.

  • Sosnówka (k. Karpacza) - Pensjonat Halny:

Jeżeli swój urlop poza sezonem chcecie spędzić w Karkonoszach, w Pensjonacie Halny za dobę od osoby we wrześniu zapłacicie tylko 36,70 zł. Cena ta zawiera już śniadania, więc to naprawdę bardzo atrakcyjna oferta. Całość wakacji we wrześniu (5 nocy dla 2 osób) wyniesie Was 367 zł.

We wrześniu chcecie wybrać się gdzieś dalej, marzy Wam się Lazurowe Wybrzeże? W serwisie Kup Travel znaleźliśmy dla Was voucher będący zaliczką na 6-dniową wycieczkę do Francji, na którą będziecie mogli wybrać się w terminie 10.09-15.09. Cena zawiera 3 noclegi, 3 śniadania, przejazd autokarem i realizację programu: Cannes, Nicea, Saint Tropez, Antibes, Monaco, Monte Carlo. Dopłata to 405 zł, więc ostatecznie i tak to bardzo atrakcyjna oferta :-)

Do swojego wakacyjnego wyjazdu we wrześniu musicie się odpowiednio przygotować :-) Nie zapomnijcie spakować koszulek z krótkim rękawem, ale również cieplejszych bluz i sweterków oraz wygodnych, pełnych butów. Jeśli musicie uzupełnić swoją garderobę przed wyjazdem, kupić kosmetyki niezbędne podczas urlopu czy nową walizkę, do której spakujecie wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy, poniżej promocje dla Was.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close