logo

Wakacje w raju: najlepsze oferty pobytu w Tropical Islands!

20sie 2014

Kategoria: Inspiracje | Autor: Katarzyna Kalinowska

0

Lipcowe upały dały popalić wszystkim, a szczęściarze, którzy zaplanowali w tym czasie urlop, z pewnością nie narzekali na pogodę :). Niestety końcówka wakacji nie jest tak upalna, a szczególnie rano i wieczorami można wyczuć w powietrzu podmuch wczesnej jesieni, która zbliża się do nas wielkimi krokami. Specjalnie na tę niepogodę zebraliśmy dla Was najbardziej atrakcyjne oferty wyjazdów do najpiękniejszego parku wypoczynkowego w Europie – Tropical Islands.

Tropical Islands to raj w sercu Europy, oddalony o zaledwie kilkadziesiąt kilometrów od Berlina i niecałe 100 kilometrów od polskiej granicy w Gubinie. W byłej hali produkcyjnej sterowców (powierzchnia 66 tys. m2, wysokość 107 m - największy samonośny hangar na świecie) powstała prawdziwa tropikalna wyspa. Odwiedzający Tropical Islands spacerują po plaży Morza Południowego, na której znajdują się obiekty wzorowane na oryginalnych budowlach z Tajlandii, Borneo, Samoa czy Bali, wyruszają na wyprawy po lesie tropikalnym, w którym rośnie około 30 tysięcy roślin należących do ponad 600 gatunków i w końcu relaksują się w Strefie Sauna & Spa. Czy nie brzmi to wspaniale? :)

Tropical Islands tanio

Tropical Islands tanio

Tropical Island oferta tanio

Tropical Island oferta tanio

fot. Wikipedia

Do Tropical Island możemy dotrzeć łatwo i szybko na własną rękę, jednak znaleźliśmy oferty, które skutecznie odwiodą Was od tego pomysłu - to po prostu się nie opłaca! Sprawdźcie co przygotowały dla Was serwisy turystyczne i biura podróży!

FastDeal: wyjazd do Tropical Island za 79 zł

Podana cena obejmuje przejazd autokarem klasy LUX, zwiedzanie wyspy oraz opiekę pilota. Dodatkowo i obowiązkowo zapłacić trzeba będzie za ubezpieczenie (10pln/os.) oraz - niestety - bilet wstępu: dorośli za bilet zapłacą 36 euro, dzieci w wieku 6-14 lat – 28,50 euro, z kolei najmłodsi (dzieci do 5 roku życia) mogą korzystać z uroków wyspy zupełnie za darmo! Dobra wiadomość również dla studentów – tak, wasze legitymacje się przydadzą, ponieważ po okazaniu ich za bilet zapłacicie nieco mniej - 31 euro. Warto wziąć też dodatkowe pieniądze na egzotyczny obiad, lub (co by za dużo nie wydawać) zapas kanapek z domu ;)

Sprawdź szczegóły i terminy wyjazdów na FastDeal - przejdź do oferty.

Travelbird: bilet wstępu i nocleg w hotelu 4* ze śniadaniem za 279 zł.

Dla tych, którzy na tropikalnej wyspie będą chcieli spędzić nieco więcej czasu, znaleźliśmy ofertę za 279zł. W skład podanej ceny wchodzi bilet jednodniowy do Strefy Tropikalnej, jeden nocleg w hotelu Holiday Inn przy lotnisku w Berlinie, bezpłatny transport z i na lotnisko oraz do i ze stacji metra, z której można dojechać bezpośrednio na Tropikalna Wyspę. Ponadto w cenie zawarte jest jedno śniadanie, wstęp do strefy fitness i wellness w hotelu oraz bezpłatny parking. Do podanej ceny musimy doliczyć koszty podróży oraz podatek miejski, który wynosi 5% kwoty za nocleg.

Ofertę dostarcza TravelBird - przejdź do oferty i sprawdź szczegóły.