logo

Wakacje w mieście - tanie sposoby na urlop

18lip 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Nie każdy ma tę możliwość, żeby swój urlop spędzać poza domem. Część z Was z pewnością zostanie na wakacje w mieście. Ale nie martwcie się! Zostając na miejscu wcale nie jesteście skazani na nudę. Mamy dla Was tanie sposoby na zagospodarowanie wolnego czasu.

Reklama

Niektórzy, z różnych względów, spędzają swój urlop w miejscu zamieszkania. Powodów, dla których nie ruszamy się z miasta, może być wiele. Dla jednych ograniczeniem mogą być finanse, inni zwyczajnie lubią spędzać swój urlop w domu i tam czują się najlepiej. Jeszcze inni planowali wyjazd, ale ostatecznie na planach się skończyło, nastał zaplanowany urlop, a hotel nadal nie był znaleziony. Bez względu jednak na to, z jakiego powodu będziecie spędzać swoje wakacje w mieście, możecie skorzystać z wielu tanich sposobów, dzięki którym na pewno nie będziecie się nudzić. 

Wakacje w mieście

Plenerowe kina letnie

Po pierwsze, jeśli Wasz budżet jest naprawdę mocno ograniczony, a nie chcecie całe dnie siedzieć w domu, możecie skorzystać z całkowicie bezpłatnych rozwiązań w danych miastach w czasie wakacji, jak na przykład plenerowe kina. W każdej większej miejscowości będziecie mogli przyjść wieczorem, wybrać miejsce i pod gołym niebem obejrzeć jeden kinowych hitów. Plenerowe kina letnie znajdziecie na pewno w Warszawie, Poznaniu, Krakowie czy Wrocławiu. To doskonała okazja do tego, żeby spotkać się z przyjaciółmi i nadrobić filmowe zaległości!

Koncerty i festiwale

Jeżeli chcecie się rozerwać przy dźwiękach muzyki, zobaczyć na żywo swojego ulubionego artystę, wakacje to czas największych koncertów i festiwali. Oczywiście większość z nich nie jest darmowa, ale te organizowane przez największe stacje telewizyjne czy radiowe w Polsce zazwyczaj mają wstęp wolny. Jeżeli szukacie planów na urlop w mieście - sprawdźcie, czy niedługo w Waszej okolicy odbywa się koncert lub festiwal. 

Gry dla całej rodziny

Chcecie wyrwać się z domu? Spędzić nietypowo czas całą rodziną? Gry typu Escape Room od jakiegoś czasu robią prawdziwą furorę! To doskonała rozrywka za naprawdę małe pieniądze. Dzięki kuponom rabatowym będziecie mogli wcielić się w rolę detektywa i oszczędzić na wyjściu do Escape Room nawet ponad 40%!

Escape room

Oczywiście w tego rodzaju grze będziecie mogli wziąć udział nie tylok w Warszawie, ale także innych miastach:

Pozostałych lokalizacji szukajcie na stronie GoDealla poprzez wybranie z listy szukanej miejscowości.

Tanio i aktywnie

Lubicie aktywnie spędzać wolny czas? Nie straszne Wam żadne wyzwanie? Zamiast siedzieć przed telewizorem możecie skorzystać z bogatej oferty na tanie atrakcje w swoim mieście :-) Gdzie szukać kuponów rabatowych? My znaleźliśmy dla Was świetne okazje na GoDealli. Skorzystacie z nich w wybranych miastach.

  • Malbork - Jumpy Park: pakiet atrakcji dla dorosłych za 44,99 zł zamiast 90 zł

Jumpy Park Malbork

  • Sopot - Aquapark Sopot: całodzienny bilet na baseny dla 2 osób za 59,90 zł zamiast 120 zł

Aquapark Sopot Groupon

Wakacje w mieście kupony rabatowe

  • Poznań - paintball za 69 zł: pakiet 200 kulek

Paintball z rabatami

Urlop w mieście wcale nie musi być nudny! Poza kuponami rabatowymi, które dla Was wyszukaliśmy, możecie także zorganizować wycieczkę rowerową, wyjście do kina czy restauracji lub wybrać się do ZOO. To wszystko jest na wyciągnięcie ręki! Mamy dla Was jeszcze więcej zniżek na wakacje w wybranych miastach w Polsce.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close