logo

Wakacje od płacenia z Orange: 0 zł za abonament

04sie 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Tego jeszcze nie było - darmowy abonament przez 6 miesięcy, a w tym rozmowy i SMSy bez limitu! Taką właśnie ofertę przygotowało Orange. Zobaczcie szczegóły propozycji.

Użytkownicy telefonów komórkowych już od dawna otrzymują świetne prezenty w postaci darmowych rozmów, SMSów, MMSów itd. Wielkim hitem była promocja "telefon za 1 zł", która nadal cieszy się ogromną popularnością. Z roku na rok, operatorzy sieci komórkowych starają się przebić oferty konkurentów, proponując swoim klientom coraz lepsze rozwiązania. Nikt nie spodziewał się jednak, że kiedykolwiek nie trzeba będzie płacić za abonament! Orange zaskoczyło wszystkich ;-)

Abonament za 0 zł w Orange

Jak skorzystać z rabatu 100% na abonament przez 6 mesięcy? Wystarczy zawrzeć nową umowę lub aneks na pakiety Super Smart Plan za 9,99, 29,99 lub 59,99 zł miesięcznie, z umową na 24 miesiące. Czyli tak naprawdę płacimy za 18 miesięcy, a pół roku rozmawiamy i SMSujemy za darmo! Warunki są ustalane według rodzaju pakietu.

Rabat nie nalicza się automatycznie, tylko należy się trochę o niego postarać ;-) Oto trzy kroki do uzyskania kodu -100%:

  1. Zaznacz "Wybieram", "Przedłużam" lub "Przenoszę", w zależności od tego, jakiej oferty potrzebujesz
  2. Sprecyzuj swoje potrzeby, zaznaczając "Rabat 100% przez 6 m-cy dla nowej aktywacji i dla przedłużających umowę w oferach bez telefonu" bąź "Rabat 100% przez 6 m-cy przy przeniesieniu numeru z innej sieci"
  3. Podaj adres e-mail lub numer telefonu, na który ma przyjść kod rabatowy

Widzisz jakie to proste? Przeczytaj uważnie regulamin promocji, znajdujący się tutaj -> Orange/regulamin, a następnie ciesz się przez pół roku darmowym abonamentem!

A za zaoszczędzone pieniądze możesz dokupić sobie super akcesoria do telefonu:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close