logo

Wakacje dla seniora - inspiracje i ciekawe rabaty

02lip 2018

Kategoria: Promocje i zniżki | Autor: Joanna Wiśniewska

0

Podróżować można w każdym wieku! Wczasy dla seniorów mogą wyglądać podobnie, ale wcale nie muszą. Zobaczcie nasze propozycje wakacji dla seniorów, wśród których znajdziecie wypoczynek w SPA, wakacje w uzdrowisku czy rodzinny pobyt nad morzem.

Reklama

Jednymi z najważniejszych wartości dla osób starszych są:

  • zdrowie
  • spokój i bezpieczeństwo
  • rodzina

Szukając ofert turystycznych na wczasy dla seniora, kierowaliśmy się właśnie wyżej wymienionymi wartościami. Znaleźliśmy zatem hotele i miejsca wypoczynkowe, w których można zadbać o swoje zdrowie, czuć się bezpiecznie, a także - przyjechać tam z rodziną, bądź zastać inne rodziny.

UZDROWISKA DLA SENIORÓW

Osoby starsze, które wybierają się na wakacje, zazwyczaj chciałyby wykorzystać ten moment, by dodatkowo zadbać o swoje zdrowie. Dlatego jedną z naszych propozycji są uzdrowiska, w których można skorzystać z usług SPA, zabiegów, a nawet konsultacji lekarskich. Jednym z takich hoteli jest Dom Zdrowia Lila w Ciechocinku, który oferuje noclegi nawet z rabatem sięgającym 44%!

Jak wiemy z historii i z teraźniejszości, Ciechocinek to jedno z najsłynniejszych polskich uzdrowisk. Na terenie tego miasta można znaleźć liczbe zasoby solanki i słonawej wody mineralnej "Krystynka". Już w XIX wieku tego typu wody były wydobywane w Ciechocinku.

Zdecydowanie wybrać się do jednego spośród hoteli w Ciechocinku, w którym odpoczynek i relaks to podstawa. Oferta Domu Zdrowia Lila zapewnia gościom:

* 3 posiłki dziennie

* konsultację lekarską

* badanie EKG z opisem na zlecenie lekarza

* 4 zabiegi dziennie

* siłownia

Dodatkową atrakcją są organizowane przez hotel wycieczki autokarowe do Lichenia lub Torunia.

CISZA I SPOKÓJ

W serwisie z ofertami turystycznymi - Travelist, znaleźliśmy natomiast specjalną zakładkę "Cisza i spokój", czyli propozycje luksusowych noclegów z dużymi rabatami, sięgającymi nawet 75%!

Znajdują się tam oferty hoteli najczęściej znajdujących się w okolicach natury, z bogatą propozycją zabiegów kosmetycznych, wyciszających, relaksacyjnych i rehabilitacyjnych. Luksusowy Hotel Aubrecht Country SPA Resort **** znajduje się tylko 3 minuty spacerem od jeziora, pozwala się wyciszyć wśród łąk i lasów, a przy okazji można bez końca korzystać ze strefy Wellness z basenem i światem saun.

RODZINNE HOTELE

Wakacje dla seniora nie oznaczają wypoczynku tylko dla... jednego seniora. Na wypoczynek starsze osoby najchętniej wybierają się z drugą połówką, przyjaciółmi, a nawet całymi rodzinami. Kto nie chciałby pojechać na wakacje opłacone przez babcię lub dziadka? ;-) Nie widzimy podniesionych rąk! Równie dobrze można zrobić na odwrót i samemu sfinansować dziadkom wakacje. Ale wówczas najlepiej wybrać rodzienne hotele, w których będzie dużo dzieci, rodziców, seniorów - czyli dużo energii, rodzinna atmosfera i fajne atrakcje.

I tu możemy polecić rodzinne wakacje w Kątach Rybackich. Tristan Hotel & SPA to jedyny czterogwiazdkowy hotel na Mierzei Wiślanej, idealny na wakacyjny wypad dla rodziny. W hotelu znajduje się Klubik dziecięcy Morska Kraina, a dla starszych groty solne oraz jacuzzi!

AKTYWNE WCZASY DLA SENIORA

Z tego względu, że nie wszystkie starsze osoby pragną spokojnych wakacji, polecamy także aktywny wypoczynek nad Zalewem Zegrzyńskim w Hotelu 500, niedaleko Warszawy.

W ramach oferty, nasi aktywni seniorzy mogą między innymi wyruszyć na wycieczkę rowerową, wybrać się na spacer po molo, a nawet zagrać w piłkarzyki oraz siatkówkę. A najważniejsze, że można się tu wybrać spontanicznie na kilka dni. Co powiecie na rejs jachtem z podmuchem wiatru?

Propozycji wyjazdów seniorów na wakacje jest naprawdę sporo. Pamiętajcie, że gość to zawsze gość - niezależnie od tego ile ma lat ;-) I wszyscy powinni być traktowani równo! Ale, jak to wiadomo, nie każdy będzie cieszył się z tych samej atrakcji, co drugi, dlatego cieszymy się, że macie do wyboru ogrom ofert w promocyjnych cenach!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close