logo

Wakacje 2018 nad morzem z dziećmi do 2 tys.

11cze 2018

Kategoria: Turystyka | Autor: Marta Wacław

0

Dopiero planujecie swoje wakacje i nie macie jeszcze sprecyzowanego miejsca wyjazdu, wiecie natomiast, że na pewno w tym roku chcielibyście zabrać swoje pociechy nad morze? Dla wszystkich, którym marzy się wyjazd nad Bałtyk, zebraliśmy promocyjne oferty na wakacje z dziećmi do 2 tysięcy.

Reklama

Wakacje w Polsce nad morzem wcale nie należą do najtańszych. Według informacji i kalkulacji znalezionych w sieci, na tygodniowy pobyt w dość skromnych warunkach dla jednej osoby nad Bałtykiem trzeba przeznaczyć nawet ponad 1000 zł. Cena ta nie obejmuje wyżywienia, więc ostatecznie wakacje nad morzem dla jednej osoby będą znacznie droższe (źródło). Jeśli dodatkowo będziecie chcieli wybrać się na wczasy ze swoimi pociechami - robi się łącznie niezła sumka. Czy jest więc jakaś szansa, żeby oszczędzić na wakacjach i zapłacić za nie znacznie mniej? Oczywiście! Wystarczy mieć tylko oczy szeroko otwarte na wszystkie okazje oraz promocje, które znajdziecie na wielu portalach. Zamiast jednak je przeszukiwać i sprawdzać każdego dnia, wystarczy, że zajrzycie na naszego bloga GdziePromocja!

Dziś wyszukaliśmy dla Was takie propozycje, za które nie zapłacicie więcej niż 2000 zł! W tej cenie otrzymacie (w każdej z ofert):

  • zakwaterowanie dla 2 osób dorosłych na 7 nocy,
  • zakwaterowanie dla dzieci (w różnym wieku) na 7 nocy.

Wakacje 2018 nad morzem - promocyjne oferty wyjazdów

Jastrzębia Góra - 1754 zł z wyżywieniem na 7 nocy:

Wakacje 2018 nad morzem promocyjne oferty

Pierwsza propozycja to wyjazd do Jastrzębiej Góry i zakwaterowanie w Domu Wczasowym Kurpianka. Ofertę znaleźliśmy na Grouponie. Żeby zmieścić się w ustalonym przez nas budżecie 2000 zł, wybierzcie na Grouponie opcje:

  • termin: 01.07-31.08
  • długość pobytu: 7 nocy
  • pokój i wyżywienie: 2 osoby, pokój standard, wyżywienie HB (śniadania i obiadokolacje)

Pobyt dzieci do lat 2 (śpiące na łóżku z rodzicami) jest bezpłatny, natomiast za dziecko do lat 8 będziecie musieli dopłacić 65 zł za dobę. Wówczas łączny koszt wakacji dla rodziców i 2 dzieci (jedno do lat 2, drugie do lat 8) wyniesie 1754 zł z wyżywieniem na 7 nocy.

Łeba - 1057 zł ze śniadaniami na 8 dni:

Wakacje 2018 nad morzem promocyjne oferty

Chcecie spędzić urlop z dziećmi w Łebie? Mamy dla Was naprawdę atrakcyjną ofertę! Za 8 dni nad morzem w Domu Wczasowym Karol ze śniadaniami i z dziećmi (jedno do 3 roku życia, drugie do 12 roku życia) zapłacicie tylko 1057 zł. Zostanie Wam jeszcze z naszego budżetu 2000 zł aż 943 zł na obiady :-)

Międzywodzie - 1743 zł z wyżywieniem na 7 dób:

Wakacje 2018 nad morzem promocyjne oferty

Śniadania, obiady, kolacje, dostęp do atrakcji na terenie ośrodka - to wszystko otrzymacie w cenie rezerwacji jeżeli swój urlop postanowicie spędzić w Ośrodku Wypoczynkowym Międzycechowym w Międzywodziu. Za rezerwację dla 2 osób w terminie 25.06-02.07 zapłacicie 1393 zł. Dodatkowo, za dziecko do 4 lat śpiące na łóżku z rodzicami nie zapłacicie w ogóle, a za starsze pociechy od 5-12 lat zapłacicie od 30 zł do 50 zł ze świadczeniami. Zakładając tę najdroższą opcję, czyli 50 zł za dziecko, łącznie za wakacje zapłacicie 1743 zł.

Grzybowo - pełne wyżywienie i zakwaterowanie za 1949 zł

Wakacje 2018 nad morzem promocyjne oferty

Na Grouponie znaleźliśmy dla Was jeszcze jedną propozycję wyjazdu nad morze z dziećmi, która mieści się w naszym budżecie. Przy wyborze opcji: 18.08-25.08.2018 (7 nocy), 2 osoby dorosłe i 2 dzieci (w wieku 3-8 lat, dzieci do lat 3 bezpłatnie) z wyżywieniem HB (śniadanie i obiadokolacje) za swoje wakacje zapłacicie 1949 zł.

Władysławowo - oferta dla rodziny za 897,50 zł bez wyżywienia

Wakacje 2018 nad morzem promocyjne oferty

Wolicie samodzielnie organizować sobie czas oraz wyżywienie? W takim razie postawcie na tańszą ofertę pobytu nad morzem, bez śniadań i obiadów. Za wyjazd do Pensjonatu Kapitan Pirat we Władysławowie zapłacicie tylko 897,50 zł za 7 dni. Musicie zakupić 2 kupony rabatowe (po 359 zł każdy) ze strony Klub Zniżek, z nimi otrzymacie także pobyt dzieci do lat 5 gratis oraz pobyt starszych dzieci w wieku 5-10 lat z rabatem w wysokości 50%. Całość wyniesie Was 897,50 zł. Pozostałą część naszego budżetu będziecie mogli przeznaczyć na pyszne jedzenie :-)

Zanim zdecydujecie się na zakup konkretnych kuponów rabatowych, radzimy Wam w pierwszej kolejności zadzwonić do danego ośrodka i potwierdzić termin. Dzięki temu unikniecie nieporozumień. Zamiast nad morze chcecie jechać w góry? A może kochacie odpoczynek na Mazurach wśród jezior? Jeszcze więcej propozycji na wakacje 2018 znajdziecie poniżej!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close