logo

W Rossmannie na Dzień Matki -40% na kosmetyki do pielęgnacji twarzy

21maj 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Zamawianie prezentu na Dzień Matki przez Internet teraz, na kilka dni przed tym świętem, może być ryzykowne - prawdopodobnie przesyłka nie dojdzie na czas. Osobom lubiącym zostawiać wszystko na ostatnią chwilę polecamy skorzystanie z oferty sklepów stacjonarnych, na przykład Rossmanna, który znów oferuje -40% na kosmetyki. Tym razem te przeznaczone do pielęgnacji twarzy.

Wdzięcznym za matczyną miłość i troskę należy być każdego dnia. Nie znaczy to jednak, że obchodzenie takiego święta, jakim jest Dzień Matki, jest zbyteczne. W końcu to dodatkowa szansa na dodatkowy sposób powiedzenia "dziękuję", a takich nigdy nie za wiele.

Rossmann Dzień Matki

Warto pomyśleć o drobnym upominku, z którym wybierzemy się do naszych mam 26 maja. Kwiaty i słodycze to wciąż najpopularniejsze wybory. Równie dobrym pomysłem mogą okazać się kosmetyki pielęgnacyjne uznanych marek, które teraz w Rossmannie kupić można z ogromnym rabatem wynoszącym 40% ceny regularnej! Taka promocja jest interesująca nie tylko ze względu na możliwość wyboru prezentu dla Mamy - w końcu możemy z niej skorzystać także my same, oszczędzając sporą kwotę na dobrych kosmetykach do pielęgnacji twarzy.

Promocja trwa od 20 do 26 maja lub do wyczerpania zapasów i obejmuje wszystkie kosmetyki do pielęgnacji twarzy. Rabatem nie są objęte produkty do pielęgnacji dla mężczyzn oraz maseczki pielęgnacyjne.

Akcja Rossmanna może wzbudzać emocje - w końcu nie codziennie można kupić kremy, toniki, płyny miceralne takich marek jak Tołpa, AA, Bourjois, DAX Perfecta, Dr Irena Eris i wielu innych za 60% ich wartości. Dokładny spis wszystkich produktów objętych promocją znaleźć można w załacznikach regulaminu akcji.

Z akcji skorzystać można we wszystkich sklepach Rossmann na terenie Polski, a także w drogerii internetowej Rossmann.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close