logo

W Lidlu za każde wydane 50 zł zabawka Stikeez gratis

19sie 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

2

Lidl przyciąga nie tylko niskimi cenami, ale także dobrymi akcjami promocyjnymi. W grudniu zbieraliśmy znaczki, które można było wymienić na książkę kucharską. Teraz czas na prezenty dla najmłodszych - za każde wydane 50 zł otrzymamy 1 z 24 modnych figurek Stikeez.

Nadchodzi wrzesień, a wraz z nim dzieci wracają do szkoły. Lidl postanowił osłodzić najmłodszym ten czas, rozdając popularne za granicą figurki Stikeez do zakupów o minimalnej wartości 50 zł. Im więcej kupisz w tym znanym dyskoncie, tym więcej figurek zgarniesz - jest ich aż 24.

Stikeez to kolekcja figurek wykonanych z gumy, które łatwo można przykleić do najróżniejszych gładkich powierzchni za pomocą przyssawki. Można tworzyć wiele kombinacji: przyklejać je do siebie w parach, w długim łańcuchu lub umieścić je jeden na drugim, budując niesamowite konstrukcje.

Akcja rozdawania figurek za każde wydane 50 zł w Lidlu trwa od 25.08. do wyczerpania zapasów, jednak nie dłużej niż do 21.09.2014.

Źródło zdjęcia: www.spiegel.de

W Lidlu będzie można także kupić pudełko do przechowywania figurek wraz z planszą do gry (7,99 zł) , a także woreczek do przechowywania (3,99 zł).

Źródło zdjęcia głównego: www.lidl.pl

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close