logo

W Lidlu wyprzedaż dziecięcej odzieży zimowej

03gru 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Wysokiej jakości zimowe kurtki i spodnie dziecięce wcale nie muszą być drogie. Udowadnia to Lidl, który kolorową odzież dla dzieci będzie sprzedawał na wyprzedaży.

Dzieci rosną bardzo szybko, a ich ubrania niestety nie chcą rosnąć razem z nimi. Dlatego prawie każda kolejna zima to konieczność kupowania nowych kurtek i butów. Takie zakupy mogą kosztować naprawdę dużo, na szczęście nie muszą. Jeżeli możemy poświęcić trochę czasu na poszukiwania tańszych alternatyw, np. w Internecie, z pewnością znajdziemy sposoby na oszczędności, korzystając choćby z kodów rabatowych czy okazjonalnych promocji.

Czasami jednak nie trzeba nawet specjalnie szukać - tak jest teraz, kiedy mocno przecenioną dziecięcą odzież zimową znajdziemy od 4 grudnia w Lidlu. Wśród oferowanych artykułów znajdziemy:

* Kurtkę narciarską za 39 zł

 

* Spodnie narciarskie za 29 zł

Przecenione artykuły w Lidlu mogą szybko zniknąć. Dla wszystkich, którzy są zainteresowani zniżkami na odzież i obuwie dziecięce, a nie zdążą skorzystać z okazji w Lidlu, przygotowaliśmy zestawienie kilku innych promocji na te artykuły.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close