logo

W Intermarche rozdają jajka na Wielkanoc. Piszemy gdzie i kiedy możesz je odebrać

07kwi 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Jajka są podstawowym składnikiem większości potraw. Nie sposób się bez nich obejść, tym bardziej w okresie wielkanocnym, kiedy kupujemy je w ilościach hurtowych. Do Święconki, do żurku, faszerowane, do sałatki, do ciast i ciasteczek - potrzebujemy ich naprawdę dużo. Intermarche postanowiło swoją najnowszą promocję oprzeć na rozdawaniu tego, bez czego Wielkanoc się nie odbędzie i rozdaje 20 jaj za darmo.

Promocja z jajami

Promocja została podzielona na dwa etapy. Pierwszy z nich trwa od 3 do 13 kwietnia 2014 roku i polega na zbieraniu promocyjnych naklejek. Żeby odebrać 20 gratisowych jaj należy dwukrotnie zrobić zakupy w Intermarche za min. 75 zł. Za każde z nich w kasie odbierzemy naklejkę, którą należy przykleić na "złoty bon" (równieć do odebrania w kasie).

Źródło: intermarche.pl/konkursy/aktualne-konkursy/konkurs/?tx_ttnews[tt_news]=30&cHash=6aab9de999c1ae8bc7e2ea94b6ad9a03

Odbierz swoje darmowe jaja

Drugi etap promocji przypada na okres od 14 do 19 kwietnia. Jak odebrać promocyjne opakowanie 20 jajek? Należy w wyznaczonym terminie (14-19.04.2014) przyjść do sklepu Intermarche i wziąć z półki lub ekspozycji paletowej opakowanie jaj klasy M 20 sztuk "Z naszej zagrody" i przy kasie oddać kasjerce "złoty bon" z dwiema naklejkami. Aby promocja zadziałała, trzeba w momencie odbierania darmowych jajek kupić dodatkowy produkt o wartości min. 1 gr. Nie jest to kwota wygórowana, wystarczy więc dokupić jednorazową torbę na zakupy, która kosztuje około 10 groszy.

W promocji możesz wziąć udział dowolną ilość razy - musisz tylko zgromadzić dwie naklejki (każda za zakupy za min.75zł) na swoim kuponie.

Nie wszystkie sklepy biorą udział w akcji rozdawania jajek. Pod tym linkiem możesz zobaczyć, czy Intermarche w Twojej okolicy dołączył do promocji: intermarche.pl/fileadmin/pliki/Sklepy_Intermarche_biorace_udzial_w_promocji.pdf

Artykuły spożywcze ze zniżkami

Takie promocje to nie jedyny sposób, w jaki możesz oszczędzać na produktach spożywczych. Ostatnio na naszym blogu pisaliśmy o internetowych sklepach z żywnością, które oferują zniżki i przeceny bez wychodzenia w domu: www.godealla.pl/blog/zakupy-spozywcze-przez-internet-kupony-rabatowe-do-tesco-i-frisco i www.godealla.pl/blog/zakupy-spozywcze-przez-internet-cz2-kupony-rabatowe-do-auchan-direct-i-dodomkupl.

Chcąc być na bieżąco z aktualnymi rabatami na artykuły spożywcze, odwiedzaj GoDealla.pl/kupony oraz bloga, na którym każdego dnia dostarczamy porcję świeżych informacji o najnowszych promocjach w znanych sklepach.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close