logo

W H&M promocje łączą się, czyli jak kupować dużo taniej z kartą z Groupona i zniżką z Glamour

28kwi 2014

Kategoria: Inspiracje | Autor: Anna Spychalska

0

W Polsce o promocjach na wielką skalę, które łączą się z innymi zniżami, możemy często tylko pomarzyć. W USA normą jest, że oferowane rabaty sumują się, dlatego niektórzy polują na wszystkie możliwe kupony, by za swoje zakupy płacić bardzo mało lub nawet nie dać za nie ani centa. H&M postanowił wyjść naprzeciw potrzebom klientom i oferuje im kartę podarunkową wartą 50 zł w cenie 40 zł, dodatkowo pozwalając na łączenie z nią innych promocji.

Karta + newsletter = duża zniżka

Jakiś czas temu na Grouponie pojawiła się oferta, dzięki której za kartę podarunkową do H&M wartą 50 zł zapłacić można 40 zł - daje nam to 20% oszczędności. Niby nie dużo, ale to nie jedyne pieniądze, jakie możemy zaoszczędzić decydując się na kupno tej karty. H&M zdecydował się bowiem na możliwość łączenie promocji ze wszystkimi dostępnymi w sklepie. Możemy więc używając karty kupować rzeczy z przeceny, czy korzystać z czasowych promocji sklepu. Łączyć można także kartę podarunkową ze zniżką 25% na jeden produkt, którą otrzymujemy za zapisanie się do newslettera H&M.

Połącz kartę z kuponem z Glamour

W zeszłym tygodniu informowaliśmy Was o Narodowym Dniach Glamour, podczas których będzie można skorzystać z jednej z ponad stu zniżek do popularnych sklepów stacjonarnych i internetowych. O szczegółach akcji, wysokości rabatów i sklepach, w jakich obowiązują, przeczytasz w naszym wpisie o Kuponach z Glamour. W majowym wydaniu magazynu znajdziemy kartę do H&M, która zapewnia 20% zniżki na wszystkie kolekcje w sklepach H&M w całej Polsce. Zgodnie z warunkami zakupu oferty na Grouponie, możemy połączyć kartę podarunkową kupioną za 40zł z kartą z Glamour i zapłacić 32 zł za zakupy warte 50zł.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close