logo

W Diverse wysyp zniżek: kurtki, swetry, koszule i buty -40%!

19lis 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Kompletujesz garderobę na zimę? Koniecznie sprawdź promocję w sklepach Diverse, w której ciuchy na tę porę roku kupisz teraz z bardzo dużym upustem.

Reklama

Hojna marka rozdaje zniżki

Diverse, sklep znany z ubrań dla młodych (także duchem) ludzi, którzy w swoich strojach lubią luz i lekko sportowy charakter, jest bardzo hojny i często daje swoim klientom szansę na tańsze kupowanie. Pod koniec października informowaliśmy o kodzie rabatowym, który obniżał kwotę każdego zamówienia o 40%. Wszystkim, którzy polują na produkty tej marki z rabatami, nie przyszło długo czekać: niespełna 3 tygodnie później Diverse informuje, że wybrana grupa artykułów znów jest do kupienia z dużym, bo także 40% rabatem. Aby skorzystać z promocji należy użyć kodu "RABAT40" w koszyku zamówienia. W przypadku chęci zrobienia tańszych zakupów w sklepach stacjonarnych, wystarczy powiedzieć ten kod ekspedientce. Warto pamiętać, że kod obejmuje wyłącznie:

  • kurtki
  • koszule
  • swetry
  • buty wysokie

Wszystkie produkty biorące udział w promocji znajdziecie pod tym linkiem.

Akcja nie łączy się z innymi promocjami i środkami zgromadzonymi na karcie DC. Niestety niewiadomo do kiedy kod rabatowy będzie aktywny - Diverse bardzo rzadko podaje datę końcową promocji i tak też jest tym razem.

Diverse rabat

To nie koniec

Jesteś rozczarowany, bo kod nie obejmuje produktów, których szukasz? W takim razie głowa do góry i portfele w dłoń, bowiem aktualnie w Diverse trwa również inna promocja: 20% rabatu na produkty przecenione. Aby z niej skorzystać należy użyć kodu "20PROCENT". Promocja obowiązuje online oraz w sklepach stacjonarnych, z wyłączeniem outletów i nie łączy się z innymi promocjami. Oznacza to, że gdy będziecie chcieli kupić przecenioną kurtkę, nie możecie zastosować na nią tego kodu i jednocześnie tego na -40%, opisywanego powyżej.

Tak czy inaczej - można zaoszczędzić, a to dla nas, łowców promocji, jest w koncu najważniejsze ;)

Rabat w Diverse nie zaspakaja Twoich promocyjnych potrzeb? Sprawdź okazje w pozostałych sklepach, które aktualnie oferują dodatkowe upusty dla swoich klientów:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close