logo

W Diverse dodatkowe 30% rabatu! Promocje ŁĄCZĄ się!

26sty 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Tak jak Reserved, tak i Diverse postanowiło zakończyć zimową wyprzedaż z przytupem. Sklep udostępnił właśnie kod, z którym wszystkie produkty z kolekcji jesień-zima (także te przecenione) kupimy z dodatkowym rabatem 30%.

Reklama

Diverse często rozpieszcza swoich klientów rabatami i obniżkami, jednak trzeba przyznać, że połączenie okazji, z którego możemy skorzystać właśnie teraz, zdarza się rzadko. Kumulują się ze sobą dwie akcje Diverse: zimowa wyprzedaż, która osiągnęła już nawet -77% oraz kod rabatowy, którego zastosowanie obniży cenę produktów z kolekcji jesienno-zimowej o 30%.

Treść kodu to "30JZ". Działa on zarówno w sklepie online, jak i w sklepach stacjonarnych i dotyczy produktów w pełnej, ale także w już obniżonej cenie. Niestety, jak to zwykle w przypadku promocji w Diverse, niewiadomo do kiedy będzie można skorzystać z kodu. Dlatego jeśli ostrzycie sobie ząbki na naprawdę dobre okazje cenowe, lepiej się pośpieszyć.

Chcąc ułatwić Wam zadanie, przeczesaliśmy stronę internetową Diverse, wybierając najlepsze okazje cenowe.

czerwone botki promocja

Buty Rames - 69,99 zł. Skórzane botki, które przed zimową obniżką kosztowały 249,99 zł, teraz kosztują 99,99 zł. Korzystając z kodu rabatowego, ich ostateczna cena to tylko 69,99 zł!

koszula jeansowa promocja

Koszula typu Oversize - 27,99 zł. Bawełniana koszula, przypominająca ciemny jeans pierwotnie kosztowała 99,99 zł. Dzięki wyprzedaży możemy mieć ją za 39,99 zł, a każdy, kto użyje kodu, obniży cenę do 27,99 zł.

bluzka diverse

Koszulka Farkas - 27,99 zł. Pierwotna cena tego artykułu to 79,99 zł. Zimowa wyprzedaż spowodowała obniżenie ceny do 39,99 zł, natomiast skorzystanie z kodu rabatowego daje nam ostateczną cenę w wysokości 27,99 zł.

Oczywiście to tylko kilka propozycji. Jest ich dużo więcej. Wszystkim przyjrzycie się w sklepie online.

Jak zwykle w naszych tekstach nie ograniczamy się do przedstawienia tylko jednej promocji. Poniżej zobaczycie inne, równie atrakcyjne rabaty i obniżki na odzież i obuwie, które znacząco mogą pomóc w obniżeniu ostatecznych kosztów Twoich zakupów:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close