logo

Vision Express: wybrane oprawki nawet 70% taniej

29cze 2015

Kategoria: Promocje | Autor:

0

Dzisiaj nie tylko opisujemy Wielką Letnią Wyprzedaż w Vision Express, ale także podpowiadamy jak prawidłowo dobrać oprawki do kształtu twarzy.

W Vision Express trwa obecnie Wielka Letnia Wyprzedaż, w której można zakupić wybrane oprawki nawet 70% taniej. Wystarczy przyjść do salonu Vision Express i kupić kompletną parę okularów (czyli oprawki oraz soczewki okularowe), a wtedy otrzyma się odpowiedni rabat. Promocja nie obejmuje całego asortymentu, a wyłącznie wybrane oprawy oznaczone naklejkami promocyjnymi. Czyli możemy podwójnie się cieszyć, ponieważ po pierwsze: wszystkie oprawy okularowe z naklejkami promocyjnymi są przecenione o 50 zł, a następnie od już obniżonej ceny odliczany jest dodatkowo rabat (wartość zniżki znajdującej się na naklejce promocyjnej).

Nie zapomnijcie, że promocja trwa do końca lata, czyli do 31 sierpnia 2015 (lub do wyczerpania zapasów). Warto także zapoznać się z regulaminem, w którym zostały wyszczególnione salony, biorące udział w promocji.

Jak dobrać okulary według kształtu twarzy?

Wyróżniamy 4 rodzaje kształtu twarzy: owalna, trójkątna, prostokątna i okrągła. Od razu możemy wymienić typy okularów: pełne, półramkowe oprawki i bezramkowe oprawki. Występuje także klasyfikacja pod względem formy uprawek: okrągłe, owalne, prostokątne i obecnie coraz bardziej popularniejsze - tzw. kocie oczy, wayfarer oraz aviator.

(źródło: kobietawielepiej.pl)

Oprawki do twarzy owalnej

Do owalnej twarzy pasują prawie wszystkie typy okularów, ponieważ kształt twarzy jest najbardziej harmonijny. Jednak przy samym wyborze oprawek okularowych warto zwrócić uwagę na to, żeby nie były one ani za szerokie, ani za wąskie, poniewz mogą zaburzyć kształt twarzy.

Twarz trójkątna - jakie okulary?

Szerokie czoło, wąski podbródek, czyli główne wyróżniki osób o trójkątnej twarzy. Właśnie takie osoby powinny zwrócić uwagę na okulary zmiękczające rysy twarzy. Polecamy pełne okulary typu kocie oczy.

Dobór okularów do prostokątnej twarzy

Szerokość twarzy jest podobna zarówno na dole, jak i na górze. Wyraźne kości policzkowe, twarz czasami sprawia wrażenie wydłużonej. Osobom o takich rysach twarzy najczęściej poleca się zatem okulary owalne.

Okulary do okrągłej twarzy

Główną rolą okularów dobieranych do okrągłej twarzy jest jej optyczne wydlużenie. Warto zatem wybrać okulary, które będą nieco szersze niż twarz oraz będą posiadać grubsze oprawki. Można przebierać ponownie w okularach typu kocie oczy bądź zainwestować w prostokątne oprawki.

Alternatywą jest oczywiście wybór soczewek korekcyjnych, które można znaleźć także w sklepie Vision Express. Można wykorzystać kod rabatowy o wartości 10% - wystarczy wejść na stronę, kliknąć "zobacz kod na 10% rabatu" oraz otrzymać indywidualny kupon. Sprawdź także inne zniżki na soczewki i okulary (nie tylko korekcyjne).

Źródło głównego zdjęcia: www.huffingtonpost.com

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close