logo

Vision Express świętuje urodziny i rozdaje prezenty

01kwi 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Już 20 lat minęło od powstania Vision Express. Jak to bywa w przypadku obchodzenia takich rocznic przez sklepy, prezenty urodzinowe dostają nie jubilaci, a klienci. Na jakie gratisy można liczyć tym razem?

Urodzinowe okulary

Urodzinowa akcja promocyjna przeprowadzona zostanie w salonach optycznych działających pod marką Vision Express w Polsce.

 

Każdy, kto w okresie od 1 kwietnia do 24 maja 2015 roku zakupi kompletną parę okularów korekcyjnych może wybrać jeden z 3 prezentów. A są nimi:

*Barwienie soczewek korekcyjnych - w efekcie którego z okularów korekcyjnych robią się okulary korekcyjno-przeciwsłoneczne. Uczestnik promocji może otrzymać taką usługę w cenie okularów korekcyjnych

*Ubezpieczenie - roczne ubezpieczenie okularów lub soczewek. W ramach tej opcji wartość soczewek lub okularów zostanie obniżona o wartość wybranego ubezpieczenia,

*Dobranie soczewek kontaktowych - bezpłatne soczewki testowe oraz bon upoważniający do zakupu pierwszego opakowania soczewek kontaktowych marki iWear z rabatem 50%. Bon taki może być wykorzystany w ciągu 30 dni od daty zakupu we wskazanym na zniżce salonie.

Każdy uczestnik promocji może wybrać wyłącznie jeden z wymienionych wyżej prezentów.

W czasie trwania promocji badanie wzroku przy zakupie kompletnej pary okularów kosztuje 9 zł, a cena takiego badania bez zakupu wynosi 99 zł.

Soczewki zamiast okularów?

Ta promocja nie nadaje się dla Ciebie, bo np. nosisz szkła kontaktowe? Mamy dla Ciebie inne, dotyczące soczewek właśnie.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close