logo

Vision Express: Badanie wzroku za 9 zł + soczewki GRATIS

17sie 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Vision Express ogłosiło świetną promocję, podczas której można wykonać badanie wzroku pod kątem noszenia soczewek za jedyne 9 zł oraz otrzymasz soczewki kontaktowe do wypróbowania ZA DARMO. Zobacz, co musisz zrobić, żeby skorzystać z promocji.

Badanie wzroku pod kątem dobrania odpowiednich soczewek kontaktowych jest bardzo ważne, szczególnie wtedy, kiedy po raz pierwszy będzie się nosić soczewki. Vision Express jako jedna z najpopularniejszych sieci salonów optycznych doskonale o tym wie. Zaprasza zatem wszystkich zainteresowanych na badanie, celem którego będzie dobranie soczewek kontaktowych. Koszt takiego badania to jedyne 9 zł.

Jak zapisać się na badanie?

Zapisujemy się za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, dostępnego na stronie Recepcja.VisionExpress.pl, na początku wybierając miasto oraz salon, w którym chcielibyśmy zostać zbadani. W niektórych przypadkach, żeby umówić się na wizytę, musimy skontaktować się indywidualnie z salonem. W innych (łatwiejszych), można wybrać dogodny dzień i godzinę badania. Po zaznaczeniu tych opcji, wyświetla się formularz, w którym należy podać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu. Niezbędne jest także zaakceptowanie regulaminu oraz polityki prywatności. Na podany numer telefonu przychodzi SMS potwierdzający zarezerwowanie wizyty oraz kod promocyjny, uprawniający do zapłacenia za badanie jedyne 9 zł oraz otrzymania soczewek kontaktowych GRATIS.

To zdecydowanie świetna opcja zarówno dla tych osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z soczewkami kontaktowymi, jak i dla tych, którzy już wybrali taką formę korekcji wzroku i chcą po prostu dostać jedną parę soczewek zupełnie za darmo ;-) Soczewki kontaktowe można zakupić także w sklepie internetowym Vision Express, w którym aktualnie obowiązuje promocja na dwupak soczewek kontaktowych iWear Fit (DD Basic):

To nie wszystko! Właśnie trwa finał letniej wyprzedaży na okulary przeciwsłoneczne oraz oprawki! Aż -70% zniżki? Tak, to możliwe! Połowa lata to świetny moment na zmianę swojego looku. A okulary to dodatki, które mają ogromny wpływ na wygląd naszej twarzy. Zamów oprawki online, bądź wybierz się do najbliższego salonu optycznego Vision Express i wybierz dla siebie najlepsze okulary.

Zwróć uwagę przy okazji na inne dodatki w promocyjnych cenach:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close