logo

Virgin Mobile: bilet do kina za starter lub przeniesienie numeru

06cze 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Akcja promocyjna w Virgin Mobile jest prosta: kupujesz starter lub przeniosisz numer do tej sieci i otrzymujesz bilet do Cinema City. Wydajesz przy tym 19 zł, masz darmowy bilet i nielimitowany Internet oraz SMS-y, a za normalny bilet zapłaciłbyś 23 zł. Opłacalne, prawda? ;-)

Reklama

Promocje mają to do siebie, że zachęcają konsumentów do wybrania właśnie tego, a nie innego produktu. Virgin Mobile zachęca zatem do używania swojej sieci. Nagrodą na dobry początek jest bilet do kina Cinema City.

Chcesz skorzystać z akcji promocyjnej? Są dwie opcje: kupujesz starter lub przenosisz numer do Virgin Mobile:

Wybierasz jedną z ofert promocyjnych:

#PełenLuz

#BezLimitu

#Najlepiej

#DlaMnieSuper

Następnie, do 22 lipca 2016 roku prześlij na maila kino@virginmobile.pl numery telefonów zakupionych Starterów lub numerty telefonów przeniesionych do Virgin Mobile. Wiadomość powinna mieć tytuł "TO MA SEANS", a w treści podajesz oprócz aktywowanych numerów, również swoje imię i nazwisko. Liczba biletów jest ograniczona, dlatego warto skorzystać z tej akcji już dzisiaj!

Sprawdziliśmy czy to w ogóle się opłaca. Akcja z darmowymi biletami obowiązuje przy kupnie startetu lub przeniesieniu numeru w ofercie:

PAKIET Internet SMS-Y MINUTY DO WSZYSTKICH MINUTY do VIRGIN i PLAY CENA
PełenLuz 2 GB bez limitu 100 bez limitu 19 zł
BezLimitu 4 GB bez limitu bez limitu bez limitu 29 zł
Najlepiej 8 GB bez limitu bez limitu bez limitu 39 zł
DlaMnieSuper 10 GB bez limitu bez limitu bez limitu 59 zł

To znaczy, że nawet za niecałe 20 złotych będziecie mogli smsować bez limitu i rozmawiać z innymi w sieci Virgin i Play, a ponadto dostaniecie bilet do Cinema City. A samo kupno normalnego biletu do Cinema City to już koszt 23 złotych. Tu płacimy mniej i jeszcze mamy duuużo minut, smsów i internetu do wykorzystania. To opłacalne, prawda? ;-) Oczywiście, w zależności od liczby kupionych starterów, możecie zdobyć więcej biletów do kina!

Zdobyte w akcji bilety możecie wykorzystać do 16 sierpnia na dowolny film 2D w dowolnie wybranym punkcie Cinema City na terenie całego kraju. Biletem zostaną nagrodzone osoby, które kupią starter lub przeniosą numer (z pozytywnym rozpatrzeniem wniosku) do 30 czerwca 2016 roku. Po spełnieniu warunków opisanych nad tabelą, na maila otrzymasz KOD, który będziesz mógł wykorzystać w kinie. REGULAMIN promocji znajdziesz TUTAJ.

A jeśli już skorzystacie z promocji i wybierzecie się do kina, na pewno będziecie chcieli jeszcze więcej rozrywki i kultury! A zatem prezentujemy najnowsze kupony rabatowe na książki. W końcu czytanie to połączenie nauki, rozwoju i zabawy! A z naszymi promocjami, do tego wszystkiego dochodzi jeszcze oszczędzanie pieniędzy.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close