logo

„Uwielbiam okres wyprzedaży” blogerka Red Bow o promocjach i nie tylko

09lis 2015

Kategoria: Inspiracje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Od zawsze przekonujemy Was, że dzięki promocjom możecie ubierać się nie tylko niedrogo, ale także modnie oraz oryginalnie. Dziś rozmawiamy z blogerką modową Red Bow, która między innymi wygrała konkurs programu Pytanie na Śniadanie, w którym zaprojektowała własny T-shirt. Sama wyznaje zasadę, że za nieduże pieniądze również można dobrze się ubrać. Też tak myślicie?

Reklama

Przeprowadziliśmy wywiad z ambitną, oryginalną i nieco tajemniczą osobą – Mają Kubaczyk, prowadzącą bloga Red Bow. Nie boi się marzyć, ani realizować postawionych sobie celów, jednak, żeby nie zapeszać, nie chce o nich mówić. Zdradziła nam natomiast co ją inspiruje i gdzie robi zakupy w trakcie promocji lub wyprzedaży. Jak sama stwierdziła: „wyznaję zasadę, że za niewielkie pieniądze też można dobrze się ubrać”. Maja powiedziała nam także, kto jest jej ulubionym projektantem. Blogerka nie zatrzymuje się jednak tylko na podziwianiu dzieł innych – sama zaprojektowała T-shirt, który pomógł jej w wygraniu konkursu organizowanego przez popularny program telewizyjny Pytanie na Śniadanie.

Gdzie Promocja: Czy masz jakieś marzenie związane z blogiem i tym, co robisz? Czy stawiasz sobie jakieś cele w karierze blogerki modowej?

Red Bow: Na pewno chcę, żeby mój blog się cały czas rozwijał. Mam nadzieje, że jest i wciąż będzie dla innych źródłem inspiracji. Jeśli chodzi o cele, to mam ich kilka… Jednak wolę na razie głośno o nich nie mówić. Powiem coś więcej, jak już dojdą do skutku ;)

GP: Gdzie znajdujesz swoje modowe inspiracje?

RB: Inspiracje czerpię tak naprawdę z otaczającego mnie świata i z ludzi. Podpatruję zmieniającą się rzeczywistość, trendy, ale też za nimi ślepo nie podążam. Staram się łączyć mój styl oraz sezonowość w modzie, tworząc coś całkowicie swojego.

GP: Czy odwiedzasz czasami second handy, wyznając zasadę, że za niewielkie pieniądze też można się dobrze ubrać?

RB: Co prawda nie odwiedzam za bardzo second handów, ale zdecydowanie wyznaje zasadę, że za niewielkie pieniądze tez można dobrze się ubrać. Uwielbiam okres wyprzedaży! To idealny moment żeby kupić coś fajnego, za nie wielką cenę. To nie metka czyni nasz styl, to my go tworzymy!

GP: Gdybyś miała dostać rabat 70% na dowolną markę na świecie, jaka marka by to była?

RB: Zdecydowanie Balmain! Uwielbiam projekty Oliviera Rousteing w każdym detalu.

GP: Dowiedzieliśmy się, że wygrałaś w programie Pytanie na Śniadanie konkurs na najlepszy projekt T-shirtu :). Tworzysz własne ubrania czy była to jednorazowa akcja?

RB: Tak, była to jednorazowa akcja, choć nie ukrywam, że marzy mi się własna linia ubrań.

GP: Korzystasz czasem z promocji w sklepach stacjonarnych lub internetowych? Jeśli tak, to w których sklepach najchętniej i najczęściej?

RB: Tak – jak wcześniej wspomniałam, uwielbiam okres wyprzedaży. Najchętniej i najczęściej korzystam z promocji w sieciówkach. Te sklepy bardzo dobrze sobie radzą z jakością oraz sezonowymi trendami.

Reklama

Postanowiliśmy sprawdzić, w których sklepach Red Bow kupuje ubrania, obuwie oraz biżuterię, bądź których marek produkty poleca. To sieciówki (i nie tylko), które rzeczywiście organizują świetne promocje, m.in.:

Podoba Wam się styl Mai? Jeżeli chciałybyście zaczerpnąć troszkę inspiracji, zapraszamy na bloga Red Bow by Maja Kubaczyk. Ponadto, specjalnie dla Was zebrałyśmy aktualne promocje w popularnych sieciówkach, w których ubiera się blogerka. Jeżeli tak jak Red Bow uwielbiacie okres wyprzedaży, koniecznie sprawdźcie promocje w tych sklepach:

Maju, dziękujemy za wywiad! :-)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close