logo

Urodziny Bon Prix: szansa na rabat, bon i zdjęcie na okładce

06kwi 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Chcesz zgarnąć 20 zł rabatu, bon na zakupy, albo okładkę z Twoim zdjęciem? Te wszystkie prezenty czekają na Ciebie z okazji 30. urodzin BonPrix!

Reklama

Po urodzinach DeeZee swoje święto obchodzi Bon Prix - znana firma wysyłkowa, zajmująca się sprzedażą odzieży. Kiedy sprzedaż online nie była jeszcze tak popularna, jak teraz, Bon Prix stawiał głównie na zachęcanie swoich klientów do kupowania ubrań poprzez wysyłanie do nich katalogów/gazetek ze swoją ofertą. Nie były to jednak typowe ulotki reklamowe, które otaczają nas zewsząd. To od zawsze dobrze zrobiony magazyn, który oglądało się nawet z samej przyjemności czy chęci poznania nowych trendów mody... I tak już od 30 lat!

Urodziny Bon Prix

Przyzwyczailiśmy się już, że firmy "wyprawiające" swoje urodziny, oferują klientom rabaty lub prezenty. Bon Prix organizuje natomiast konkurs, w którym wystarczy jedynie dodać swoje zdjęcie, które będzie mogło znaleźć się na okładce tego znanego magazynu. W konkursie można wygrać:

 1. 20 zł rabatu (dla wszystkich uczestników!)

  Każdy zarejestrowany uczestnik otrzymuje kod rabatowy o wartości 20 zł na zakupy o minimalnej wartości 100 zł.
 2. Okładka magazynu Bon Prix z Twoim zdjęciem!

  Pierwsze 15 000 osób, które zgłoszą swój udział w konkursie otrzymają unikatowy katalog ze swoim zdjęciem na okładce.
 3. 30 bonów zakupowych Bon Prix

  Osoby, które zdobędą najwięcej głosów pod swoim zdjęciem, otrzymują kolejno bony:

  - dla miejsc 1-10: 300 zł dla każdego
  - dla miejsc 11-20: 200 zł dla każdego
  - dla miejsc 21-30: 100 zł dla każdego

Wziąć udział w konkursie mogą tylko zalogowani użytkownic, podobnie jak ci, którzy chcieliby zagłosować na dane zdjęcie. Jeden głos ma wartość 1 pkt. Uczestnik może także jednorazowo otrzymać dodatkowe 30 punktów za udostępnienie informacji o konkursie na swoim Facebooku. Sam konkurs trwa natomiast doo 17 kwietnia 2016 roku.

Bądź na okładce

Co zrobić, żeby w ogóle zakwalifikować się do konkursu? Musisz dobrać przede wszystkim odpowiednie zdjęcie! Sprawdź warunki dodawania zdjęć do konkursu:

 • Zdjęcie o wielkości max. 5 MB, format JPG
 • Zalecane wymiary: 2500x3000 px
 • Nie może zawierać treści kontrowersyjnych, dyskryminujących, obelżywych lub nagości

Szczegółowe informacje znajdziecie w REGULAMINIE KONKURSU. Zdjęcia, które już udostępnili użytkownicy oraz zbierają głosy potrzebne do wygranej, znajdziecie TUTAJ. Zachęcamy do udziału w konkursie i walce o okładkę, kody rabatowe oraz bony na zakupy! ;-) Życzymy wszystkim powodzenia. Dla tych, którzy nie chcą brać udziału w konkursie, ale nadal szukają rabatów, mała niespodzianka poniżej:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close