logo

Urodzinowa loteria Leroy Merlin - ponad 100 tys. nagród do zgarnięcia!

16mar 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Leroy Merlin z okazji swoich urodzin organizuje wielką loterię, w której do wygrania jest ponad 100 000 nagród! Co trzeba zrobić żeby wziąć udział w losowaniu 270 tys. na mieszkanie lub samochodów Opel Meriva? Wszystkie szczegóły znajdziecie w tekście.

Reklama

Planujecie mały remont? Musicie dokupić kilka drobiazgów do mieszkania? Chcecie na wiosnę nieco odświeżyć swoje wnętrze i pomalować pokój na inny kolor? Świetnie się składa! Teraz nie tylko możecie zmienić wystrój mieszkania, ale również wziąć udział w urodzinowej loterii Leroy Merlin.

Wystarczy, że maksymalnie do 23 kwietnia odwiedzicie dowolny sklep stacjonarny Leroy Merlin, zrobicie zakupy za minimum 50 zł, a przy kasie otrzymacie zdrapkę promocyjną, w której może być ukryta jedna z nagród.

Zasady loterii:

Loteria urodzinowa Leroy Merlin

  1. Odwiedź dowolny sklep stacjonarny Leroy Merlin.
  2. Zrób zakupy za min. 50 zł.
  3. Odbierz zdrapkę i sprawdź co wygrałeś!

Jeżeli pod zdrapką znajdziecie kod, koniecznie zarejestrujcie go na stronie loterii i grajcie dalej o nagrody tygodniowe oraz nagrodę główną. Pamiętajcie tylko żeby zachować zdrapkę i dowód zakupu! Nagrody tymczasowe będziecie mogli odebrać od razu w Punkcie Informacyjnym Sklepu.

Co można wygrać?

Leroy Merlin loteria urodzinowa

Naprawdę warto wziąć udział w loterii urodzinowej Leroy Merlin, bo jest o co grać! Łącznie sklep przewidział aż 100 000 nagród, które każdego dnia czekają na Was w zdrapkach:

  • bony na zakupy w Leroy Merlin
  • 100 podwójnych biletów na mecz Reprezentacji Polski Piłki Nożnej (Polska-Rumunia 10.06)
  • zestawy kluczy
  • wiertarki
  • torby na zakupy
  • miarki
  • nożyki

Poza tym, co tydzień będziecie mogli wygrać samochód Opel Meriva, a na jednego szczęśliwca czeka nagroda główna w postaci 270 tys. na zakup wymarzonego mieszkania!

Jeżeli przy okazji robienia zakupów, które i tak macie w planach, będziecie mogli wygrać gotówkę na swoje M lub jakiś prezent, nawet drobny: torbę, miarkę czy nożyczki to z pewnością zakupy te będziecie mogli uznać za udane :-) Kto nie lubi dostawać prezentów? Wiemy jakie sklepy dorzucą Wam coś w gratisie do zamówienia!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close