logo

Upominki od serca, czyli inspiracje na fotoprezenty od 30 zł

01gru 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Rozpoczął się grudzień co oznacza, że najwyższy czas pomyśleć o świątecznych prezentach. I wbrew pozorom to zazwyczaj nie pieniądze stoją na przeszkodzie w ich kupnie, a brak pomysłu. Dzisiaj mamy dla Was fotoinspiracje na upominki dla bliskich, które będą jednocześnie dosknałą pamiątką na wiele, wiele lat. A część z nich kupicie już za niecałe 30 zł.

Reklama

Kupowanie skarpet czy swetrów pod choinkę to nie najlepszy pomysł, sami zapewne dobrze o tym wiecie. Dzisiaj, żeby zadowolić drugą osobę, trzeba naprawdę ją zaskoczyć i wymyślić prezent "wow". Nie wystarczy w ostatniej chwili lecieć do sklepu, kupić pierwsze lepsze z brzegu perfumy i liczyć później na wielką radość. Trudno jednak wymyślić coś, czego już wcześniej się nie kupiło i co naprawdę mogłoby uszczęśliwić męża, żonę, rodziców czy dziadków. A jednak... jest coś takiego, co może okazać się dla Was naprawdę dobrą inspiracją na prezent. Ale ostrzegamy, że będziecie musieli włożyć w niego odrobinę swojego czasu i serca. Za to takie prezenty są zawsze najlepsze! Zobaczcie inspiracje na prezenty stworzone z Waszych zdjęć-pamiątek. Pokażemy Wam krok po kroku jak stworzyć swój fotoprezent i zamówić go na stronie Fotojoker.

Inspiracje na fotoprezent

 

Fotoksiążka

Fotoksiążka Fotojoker

Jak zamówić fotoksiążkę?

  • wejdźcie na stronę Fotojoker
  • przy produkcie Cewe Fotoksiążka Kiszonkowa Panorama kliknijcie przycisk "Utwórz teraz"
  • po tym zostaniecie przeniesieni na stronę z produktem, gdzie będziecie mogli zacząć już projektować swoją książkę
  • kliknijcie przycisk "Pobierz program" lub "Projektuj online"

Później pozostaje Wam już tylko wybór parametrów produktu (wielkość książki, rodzaj okładki, rodzaj papieru) i dodanie zdjęć ze swojego komputera. Projektowanie online na stronie Fotojoker jest bardzo intuicyjne także nie powinniście mieć najmniejszych problemów ze stworzeniem swojej fotoksiążki. Oczywiście cena takiego prezentu uzależniona jest od tego, jaką opcję wybierzecie, im większa książka, z większą ilością stron, tym rzecz jasna droższa, ale najtańszą opcję możecie kupić już za 29,99 zł :) -> Zamów swoją fotoksiążkę. Dodatkowo mamy dla Was rabat 50 zł ważny do 15 grudnia na książki w twardej oprawie, kod: RAB50

Fotoprezenty są coraz bardziej popularne i naprawdę chętnie je kupujemy. Dlaczego? Sami wiecie, jak dużo robicie zdjęć będąc na wakacjach, ważnych uroczystościach. A ile z nich udaje Wam się wywołać? No właśnie! A nie ma nic lepszego niż przeglądanie zdjęć nie z komputera, laptopa czy smartfona, ale właśnie z albumu czy fotoksiążki. Oczywiście jeśli do Was taka forma prezentu nie trafia, mamy inne pomysły na upominki świąteczne. Nie zostawimy Was z niczym :)

Wracając do naszych fotoprezentów, mamy dla Was jeszcze inne propozycje, które mogą okazać się idealnym bożonarodzeniowym prezentem (lub dodatkiem do większego upominku).

 

Fotokalendarz - jak zrobić go samemu?

Fotokalendarz Fotojoker

-> ZAMÓW fotokalendarz

Fotokalendarz zamówicie dokładnie tak samo, jak fotoksiążkę. Nic skomplikowanego :)

  • kliknijcie w ten link, który przekieruje Was na stronę Fotojoker
  • wybierzcie produkt (w tym przypadku fotokalendarz) i kliknijcie w przycisk "Utwórz teraz"

I podobnie, jak w przypadku fotoksiążki, w pierwszej kolejności musicie wybrać rodzaj kalendarza, a później zostaniecie przeniesieni na stronę gdzie będziecie mieli do wyboru wszystkie dodatkowe opcje oraz możliwość dodania zdjęć:

Zaprojektuj swój fotokalendarz

Możecie skorzystać ze zniżki na fotokalendarze -30% z kodem rabatowym CAL30. Ostateczny wygląd Waszego fotoprezentu zależy tylko od Was... od Waszej wyobraźni, poczucia humoru, kreatywności. Nie musicie ograniczać się wyłącznie do dodawania zdjęć. Spróbujcie urozmaicić fotoprezent o cytaty, Wasze prywatne, osobiste powiedzenia, wspomnienia. Możecie stworzyć co tylko chcecie! Książkę kucharską ze swoimi pomysłami i autorskimi zdjęciami, pamiętnik, w którym zawrzecie najważniejsze momenty ze swojego życia. Wszystko leży w Waszych rękach! I zapewniamy Was... jeśli włożycie w to odrobinę serca, to z pewnością taki prezent okaże się trafiony! Do dzieła :)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close