logo

"Umorzenie" Remigiusza Mroza - gdzie promocje na nową książkę o Chyłce?

22lut 2019

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Chcecie poznać dalsze losy słynnej prawniczki Joanny Chyłki? Już niebawem w księgarniach pojawi się nowa książka Remigiusza Mroza o Chyłce. Wiemy jednak, gdzie już teraz w przedsprzedaży kupicie "Umorzenie" w promocji!

Reklama

Cykl powieści Remigiusza Mroza z odważną prawniczką Joanną Chyłką zyskał niedawno jeszcze większy rozgłos. Wszystko za sprawą serialu "Chyłka - Zaginięcie", który pojawił się na platformie Player.pl, a który już wkrótce będziecie mogli oglądać także w wiosennej ramówce stacji TVN. Jeśli daliście się wciągnąć w świat Chyłki, czy to za sprawą książek czy też serialu, mamy dla Was świetną wiadomość! W marcu na rynku pojawi się kolejna powieść o losach prawniczki pod tytułem "Umorzenie". Jeśli jednak już nie możecie się doczekać i jako pierwsi tuż po premierze chcecie przeczytać kolejną książkę Remigiusza Mroza o Chyłce, wiemy, gdzie kupicie ją w przedsprzedaży korzystając z promocji. Znaleźliśmy dla Was zniżki na "Umorzenie".

Remigiusz Mróz Umorzenie Joanna Chyłka promocja

Remigiusz Mróz "Umorzenie" - gdzie najtaniej w przedsprzedaży?

"Umorzenie" to już 9. tom losów o Joannie Chyłce. W księgarniach pojawi się 13 marca, ale już teraz w wielu z nich książka ta jest dostępna w przedsprzedaży. Możecie więc zamówić ją choćby zaraz i tuż po premierze otrzymać swój egzemplarz. Tym samym jako jedni z pierwszych będziecie mogli przeczytać ciąg dalszy losów Chyłki. Sprawdziliśmy, gdzie kupicie "Umorzenie" Remigiusza Mroza w najlepszej cenie, niektóre księgarnie mają promocje. W naszym zestawieniu uwzględniliśmy cenę za książkę w miękkiej oprawie, bez dostawy oraz z najtańszą opcją wysyłki w danym sklepie (nie licząc darmowego odbioru w sklepie).

Remigiusz Mróz Umorzenie Joanna Chyłka promocja

Księgarnia Cena bez dostawy Cena z dostawą
Merlin 23,99 zł 28,98 zł
Tania Książka 24,37 zł 33,36 zł
Livro 24,99 zł 28,98 zł
Allegro 25,94 zł 36,94 zł
Świat Książki 27,93 zł 35,92 zł
Empik 28,99 zł 35,89 zł
Dobre Książki 29,18 zł 35,17 zł 
Ravelo 31,26 zł 37,25 zł 

Najtaniej "Umorzenie" Remigiusza Mroza kupicie na stronie Merlin za 23,99 zł, z dostawą za 28,98 zł. Dokładnie tyle samo zapłacicie za tę książkę z przesyłką w sklepie Livro. Jeśli więc chcecie kupić powieść bez wychodzenia z domu, z dostawą pod wskazany adres, właśnie tam opłaca Wam się złożyć zamówienie :-)

Nie zostawimy Was jednak bez dawki innych promocji na książki. Jeżeli kryminały nie są dla Was i zdecydowanie bardziej wolicie inny gatunek, rabatów i zniżek szukajcie również w księgarniach poniżej.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close