logo

Ukryte (niższe) ceny na hotels.com. Noclegi z rabatem do 50%

20kwi 2016

Kategoria: Turystyka | Autor: Luiza Sadowska

0

Planujecie wycieczkę, ale chcielibyście nie wydać całych oszczędności wyłącznie na nocleg? Sprawdźcie te... ukryte oferty!

Każdy z nas uwielbia dodatkowe zniżki, które gdzieś są pochowane - czy to w newsletterze, czy w specjalnym kodzie rabatowym. Dzięki nim możemy wydać mniej, a samo ich zbieranie i szukanie może okazać się niezłą zabawą. Tym razem mamy coś dla podróżników - te oferty nie są umieszczone na stronie głównej i chyba dlatego tak nas kuszą... z resztą 50% zniżki na komfortowy nocleg w świetnej lokalizacji, to już interesująca propozycja! Dokąd możemy się udać w niższej cenie? Oto kilka przykładów:

Ukryte ceny - widoczne zniżki!

1. Mauritus

Zaczynamy od czegoś egzotycznego! Hotel w mieście Belle Mare, zaś w hotelu do dyspozycji basen, jak również bar plażowy.

Cena za noc to 477zł, co oznacza, że przy 59% zniżki za 5 noclegów zapłacimy nie 5657zł a... 2407zł! Luksus w przystępnej cenie!

2. Sycylia

Włochy ze względu na kulturę, historię, naturę i... jedzenie, są chętnie odwiedzanym krajem - a już szczególnie w rejonach w których możemy poczuć się niemalże tropikalnie. Niestety noclegi są tam dość drogie w porównaniu z innymi miejscami, znalezienie tańszego hotelu lub nawet hostelu może graniczyć z cudem! Jednak w ofercie Ukryte ceny, możemy przebierać we włoskich hotelach - chcielibyście się wybrać na Sycylię?

W tej ofercie za noc zapłacimy w apartamencie 181zł zamiast 452zł. Kamienica w której się mieszczą znajduje się blisko nabrzeża w mieście Venetico.

3. Islandia

Magiczna kraina, pełna cudów natury i urzekających widoków, a do tego niepowtarzalna atmosfera. Islandia przyciąga coraz więcej turystów i kusi swoją wyjątkowością

Nocleg z 50% zniżką to świetna oferta na wyspie, na której wiele rzeczy jest po prostu drogich - podczas podróży będziemy musieli być przygotowani na to, że trochę pieniędzy tam wydamy, więc lepiej zaoszczędzić na noclegu!

4. Francja

Na tych, którzy uwielbiają europejskie kurorty z tradycją i klasą, czekają takie miejsca, jak Prowansja, podnóża Alp, czy słynne Lazurowe Wybrzeże.

Wiecie już, dokąd chcielibyście się wyybrać? Jeśli nie znaleźliście niczego dla siebie lub wolicie zarezerwować wycieczkę wraz z transportem, to sprawdźcie kilka ofert tutaj:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close