logo

Uber w kolejnych polskich miastach. Na wakacje będzie jeszcze taniej

19maj 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Uber rośnie w siłę! Aplikacja dostępna jest już w Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Wrocławiu, Poznaniu, a teraz także na Śląsku oraz w Łodzi! Nie korzystałeś jeszcze z usług Ubera? Znamy kod, który da Ci aż 50 zł na przejazdy. Jeśli natomiast jesteś stałym klientem, mamy dobrą wiadomość: ruszyła letnia promocja cen, w której cena za kilometr spadła do 1,30 zł!

Reklama

Co to jest ten Uber i jak z niego korzystać?

Aplikacja, która zdobywa coraz większa popularność nie tylko w USA, ale także w wielu krajach europejskich, budzi kontrowersje: chodzi głównie o taksówkarzy, dla których UBER jest bardzo poważnym zagrożeniem. Kto nie chciałby bowiem skorzystań z szybszej i tańszej opcji przejazdu po mieście? A to właśnie jest możliwe dzięki Uberowi: wystarczy ściągnąć aplikację, upuścić pinezkę lub wprowadzić adres i zamówić przejazd, który pojawi się na miejscu już po kilku minutach. Poniżej, krok po kroku, wyjaśniamy jak to działa:

  1. Otwórz aplikację Uber i zamów przejazd
  2. Nie potrzebujesz gotówki - za usługę zapłacisz kartą podłączoną do konta Uber. Po zakonczeniu przejazdu na maila dostaniesz podsumowanie opłaty
  3. Jeśli jedziesz w większym gronie, suma usługi zostanie podzielona na ilość osób i pobrana z karty każdego uczestnika podróży

Uber: promocja na wakacje

Ceny w aplikacji oblicznane są na podstawie czasu przejazdu oraz długości trasy. Obowiazujące stawki znajdziecie na stronie internetowej Ubera. Uwaga! Do końca sierpnia za przejazd Uberem w każdym miescie, w którym on działa, zapłacicie wakacyjną, niższą cenę.

Minimalna opłata za przejazd to 8 zł, co oznacza, że nawet jeśli planujesz pokonać z Uberem trasę mniejszą niż 4 km, i tak musisz się liczyć z taką opłatą. Brzmi dobrze, prawda?

Uber w Łodzi i na Śląsku

Tego newsa sprzedaliśmy Wam już na wstępie tego wpisu. Jest jednak jeszcze jedna rzecz, o której warto wspomnieć: wszyscy nowi użytkownicy Ubera mogą liczyć na fajny bonus w wysokości 50 zł na przejazdy. Wystarczy wpisać kod "UberDlaCiebie" w polu przeznaczonym na kod promocyjny.

Świetne okazje nie przytrafiają się często - warto skorzystać z nich właśnie teraz! Zachęcamy także do sprawdzenia innych akcji promocyjnych, podczas których otrzymacie coś zupełnie za darmo:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close