logo

Uber teraz także w Poznaniu i Wrocławiu! Darmowe przejazdy!

05lis 2015

Kategoria: Turystyka | Autor: Anna Spychalska

0

W końcu! Po Warszawie, Krakowie i Trójmieście także Wrocław i Poznań doczekały się w końcu tej rewolucyjnej usługi. Uber, uwielbiany przez pasażerów i nienawidzony przez taksówkarzy, podbija kolejne rynki, a w ramach zachęty do korzystania z usług oferuje wszystkim darmowe przejazdy aż przez 4 dni.

Od 5 listopada 2015 roku od godziny 7:00 mieszkańcy kolejnych polskich miast mogą korzystać z aplikacji, która znacznie ułatwi i przede wszystkim obniży koszty poruszania się w tych aglomeracjach.

Co to jest ten Uber i jak z niego korzystać?

Aplikacja, która zdobywa coraz większa popularność nie tylko w USA, ale także w wielu krajach europejskich, budzi kontrowersje: chodzi głównie o taksówkarzy, dla których UBER jest bardzo poważnym zagrożeniem. Kto nie chciałby bowiem skorzystań z szybszej i tańszej opcji przejazdu po mieście? A to właśnie jest możliwe dzięki Uberowi: wystarczy ściągnąć aplikację, upuścić pinezkę lub wprowadzić adres i zamówić przejazd, który pojawi się na miejscu już po kilku minutach. Poniżej, krok po kroku, wyjaśniamy jak to działa:

  1. Otwórz aplikację Uber i zamów przejazd
  2. Nie potrzebujesz gotówki - za usługę zapłacisz kartą podłączoną do konta Uber. Po zakonczeniu przejazdu na maila dostaniesz podsumowanie opłaty
  3. Jeśli jedziesz w większym gronie, suma usługi zostanie podzielona na ilość osób i pobrana z karty każdego uczestnika podróży

Ceny w aplikacji oblicznae są na podstawie czasu przejazdu oraz długości trasy. Stawki dla Wrocławia i Poznania można sprawdzić na stronie internetowej Ubera.

Za darmo do niedzieli!

Nowe miasta wśród tych, w których działa Uber to nie koniec dobrych wiadomości. Do 8 listopada przejazdy w tych dwóch miastach będą zupełnie darmowe! Promocja ta dodana jest automatycznie do kont wszystkich użytkowników w Poznaniu i Wrocławiu. Każdy użytkownik może skorzystać maksymalnie z pięciu darmowych przejazdów o wartości do 50 zł. Każdy kolejny przejazd będzie liczony zgodnie ze stawkami aplikacji.

Jak zauważa organizator, bardzo możliwe, że zainteresowanie Uberem w pierwszych dniach po uruchomieniu usługi dla opisywanych nowych miast będzie bardzo duże i jeśli wystąpią problemy z zamówieniem przejazdu, warto po chwili spróbować ponownie.

Darmowe przejazdy rozbudziły Twój apetyt na okazje? Zobacz inne promocyjne oferty, już nie tylko związane z motoryzacją, ale także na usługi kosmetyczne, kursy i szkolenia, restauracje i kawiarnie, sport i rekreacje i dużo więcej!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close