logo

UBER - taksówka za grosze. Sposób na tańsze podróżowanie po mieście

01cze 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Tanie podróżowanie na długich dystansach i wakacje na własną rękę stają się coraz popularniejsze. Jednak jak przemieszczać się w mieście szybciej niż komunikacją miejską i taniej niż taksówką? Rozwiązaniem jest Uber - w dodatku dzięki Grouponowi przejedziesz się za mniej niż 10zł.

Sposobów na tańsze podróżowanie jest wiele, jednak trzeba się nieco wysilić, aby znaleźć najszybsze i najtańsze rozwiązanie. Jeżeli nie posiadamy np. zniżki na podróż pociągiem bądź daleko nam do stacji kolejowej, to najlepszym rozwiązaniem jest wspólna podróż poprzez np. Blablacar.pl, o którym pisaliśmy w tym artykule: Blablacar - sposób na tańsze podróżowanie.
Jednak co w przypadku, gdy chcemy szybko przemieścić się w mieście, ale ceny taksówek przyprawiają o zawał serca?

Tańsza alernatywa dla taksówki

Rewolucja w miejskim transporcie i oburzenie taksówkarzy - to w skrócie zamieszanie jakie wprowadziła  darmowa aplikacja UBER. Na czym polega?

  • Zamawiasz przejazd przez aplikację, która określa Twoją lokalizację przez GPS i wyszukuje najbliżej znajdującego się kierowcę...
  • i jedziesz!
  • Nie potrzebujesz gotówki - Twoja karta kredytowa lub debetowa jest automatycznie obciążana po dojechaniu do miejsca docelowego, zaś rachunek dostaniesz na maila.Koszt takiej podróży zależy od stawki w danym mieście. Jeżeli wpiszesz skąd i dokąd jedziesz, dostaniesz koszt przejazdu w przybliżeniu. Jeżeli jedziecie grupą, wtedy suma zostanie podzielona na ilość osób i pobrana z karty każdego uczestnika podróży. Nie musicie się już martwić, kto ile komu ma oddać :)

Przejazdy w Krakowie za 9,99zł

Dzięki Grouponowi taki przejazd może być jeszcze tańszy. Za niecałe 10zł (zamiast 75zł) nowi użytkownicy Ubera w Krakowie będą mogli skorzystać z 3 przejazdów.
Wartość Grouponu to 75zł, co oznacza, że każdy przejazd nie może kosztować więcej niż 25zł. Aby sprawdzić promocję, wejdź na tę stronę ze zniżką.


Przy rejestracji nowego konta należy podać w polu 'Promo Code/Kod Promocyjny' kod zniżkowy otrzymany po transakcji. Pamiętaj, że wszystko odbywa się bezgotówkowo, a cała suma za przejazd zostanie pobrana z Twojej karty kredytowej lub debetowej.  Oferta jest skierowana tylko do nowych użytkowników Ubera.

Cały czas szukamy najtańszych i najwygodniejszych rozwiązań dla podróżników, więc jeżeli akurat ta promocja Cię nie przekonuje, sprawdź pozostałe:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close