logo

Uber Eats w Krakowie - jak zamawiać przez aplikację?

28lut 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Aplikacja Uber Eats wkroczyła do kolejnego miasta! Od niedawna także mieszkańcy Krakowa mogą przez nią zamawiać swoje jedzenie z dostawą do domu z lokalnych restauracji oraz z McDonald's. Jak działa usługa Uber Eats? Tego dowiecie się z naszego artykułu. Mamy dla Was również kod rabatowy na darmową dostawę jedzenia!

Reklama

Uber Eats w Krakowie

Od 19 lutego, niespełna rok od wkroczenia usługi Uber Eats na polski rynek, podbija ona kolejne miasto. Teraz także mieszkańcy Krakowa (wcześniej Warszawy i Poznania) mogą zamawiać swoje jedzenie z 70 restauracji w mieście korzystając z aplikacji. Wśród lokali w Krakowie oferujących swoje usługi w Uber Eats nie brakuje lokalnych, mniejszych restauracji oraz popularnej sieci McDonald's. Tak jest - dzięki Uber Eats na terenie Krakowa działa McDelivery!

Jak to działa?

Czym aplikacja Uber Eats różni się od znanych Wam serwisów Pyszne.pl czy PizzaPortal? Przede wszystkim ekspresową dostawą nawet do 30 minut z większości restauracji, z których możecie zamawiać swoje jedzenie przez Uber Eats. Po wejściu na stronę, przy każdej z nich, będziecie mogli sprawdzić szacowany czas dostawy, który zazwyczaj waha się od 20 do 30 minut!

Uber Eats kod rabatowy na darmową dostawę

Poza tym, na bieżąco będziecie mogli śledzić przez aplikację drogę dostawcy z Waszym jedzeniem i dokładnie sprawdzić, gdzie znajduje się ono w danym momencie. Obecnie z aplikacji możecie korzystać przez telefon, ale również ze swojego komputera. Proces składania zamówienia przez Uber Eats opisaliśmy dla Was krok po kroku w osobnym artykule: Jak zamawiać przez UberEATS z dostawą nawet w 30 minut?

Uber Eats w Krakowie - co dalej?

Do niedawna z aplikacji Uber Eats mogli korzystać mieszkańcy Warszawy i Poznania. Teraz usługa ta wkroczyła także do Krakowa, ale na tym z pewnością nie koniec. Właściciele zapowiadają bowiem dalszą ekspansję. Dyrektor generalny Uber Eats w Polsce zapowiada, że Kraków z pewnością nie będzie ostatnim miastem, gdzie aplikacja ta zostanie wprowadzona. Nie zdradza jednak, jakie miasta są teraz na celowniku Uber Eats :-)

Odbierz kod na darmową dostawę jedzenia!

Dla Czytelników naszego bloga mamy specjalny kod rabatowy na trzy darmowe dostawy jedzenia z Uber Eats dla nowych użytkowników. Jeżeli jeszcze nie korzystaliście z tej aplikacji, teraz za dostawę trzech pierwszych zamówień nie zapłacicie ani grosza z kodem: GODEALLA2018.

Podaj kod GODEALLA2018 podczas składania zamówienia w polu na kod rabatowy:

Uber Eats kod rabatowy na darmową dostawę

Kod automatycznie obniży wartość zamówienia o 7,99 zł, czyli o cenę dostawy. Promocja jest ważna do 31 maja na trzy pierwsze zamówienia złożone przez nowych użytkowników. Po pierwszym wpisaniu kodu macie 30 dni na złożenie dwóch kolejnych zamówień z darmową dostawą. Po tym czasie kupon straci swoją ważność.

Teraz, kiedy będziecie mieli smaka na Maka, nie będziecie musieli nawet ruszać się z domu! :-) Wystraczy Wam Uber Eats. A dla wszystkich głodnych zniżek, mamy jeszcze więcej kuponów rabatowych na pyszne jedzenie!

Źródło zdjęcia głównego: https://www.facebook.com/ubereatspoland/

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close