logo

Uber Eats: Groupon na darmową dostawę z McDonald's i innych restauracji

23lip 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Uber Eats od niedawna działa już w pięciu miastach w Polsce. Mieszkańcy Warszawy, Poznania, Krakowa, Wrocławia i Gdańska mogą dzięki aplikacji zamawiać swoje jedzenie z McDonald's i lokalnych restauracji z dostawą nawet w pół godziny! Jak oszczędzicie na dowozie swojego zamówienia? Mamy dla Was Groupon na nielimitowaną, darmową dostawę z Uber Eats!

Reklama

Nie tak dawno na naszym blogu informowaliśmy Was o kolejnych miastach podbitych przez Uber Eats. Od jakiegoś czasu dzięki aplikacji mieszkańcy Warszawy, Poznania, Krakowa, a także Wrocławia i Gdańska mogą zamawiać swoje jedzenie z ekspresową dostawą pod wskazany adres nawet w pół godziny. Dziś mamy jeszcze lepszą informację dla wszystkich, którzy do tej pory nie mieli okazji korzystać z Uber Eats i przetestować aplikacji! Na Grouponie pojawił się kupon rabatowy na nielimitowaną, darmową dostawę zamówień złożonych właśnie przez Uber Eats. W dalszej części artykułu dowiecie się, ile on kosztuje i jak z niego skorzystacie.

Uber Eats - z czym to się je?

Zanim przejdziemy do kuponu z Groupona na darmową dostawę, zapewnie chcecie się dowiedzieć, na jakiej zasadzie działa Uber Eats i jak możecie korzystać z tej aplikacji? Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące Uber Eats: zakładania konta, składania zamówienia i śledzenia dostawy znajdziecie w naszym osobnym artykule -> Uber Eats: jak zamawiać z dostawą nawet w 30 minut?

Standardowa dostawa zamówienia złożonego przez Uber Eats kosztuje od 6,99 zł do 9,99 zł w zależności od wybranej restauracji i miasta (dostawa z McDonald's i w stolicy jest droższa). Możemy jednak coś na to poradzić :-)

Darmowa dostawa bez limitu na Uber Eats

Uber Eats Groupon na darmową dostawę

Jeżeli już teraz wiecie, że na pewno bardzo często będziecie korzystać z aplikacji żeby zamówić pyszne jedzenie z McDonald's i innych restauracji, zamiast za każdym płacić 6,99 zł lub 9,99 zł za dostawę, możecie wykupić Groupon na nielimitowaną, darmową dostawę zamówień złożonych przez Uber Eats na określony czas:

  • 5 zł za darmową, nielimitowaną dostawę przez 2 tygodnie,
  • 10 zł za darmową, nielimitowaną dostawę przez 1 miesiąc,
  • 15 zł za darmową, nielimitowaną dostawę przez 2 miesiące.

Groupon ten jest ważny do 31 grudnia 2018.

Jak skorzystać z Groupona?

Jeśli kupicie Groupon na nielimitowaną, darmową dostawę i będziecie chcieli go wykorzystać, musicie pobrać aplikację Uber Eats lub wejść na stronę ubereats.com i zarejestrować się podając kod Groupona. Jeżeli natomiast posiadacie już konto w aplikacji, ale wcześniej nie składaliście zamówienia, również możecie wykorzystać Groupon logując się na swoje dotychczasowe dane. I gotowe :-) W zależności od tego, na jaką opcję Groupona się zdecydujecie, będziecie mogli do woli korzystać z bezpłatnej dostawy zamówień złożonych przez Uber Eats przez 2 tygodnie, miesiąc, 2 miesiące oraz przez pół roku za dostawę za połowę ceny.

Szukacie więcej smacznych promocji? Mamy dla Was jeszcze więcej kuponów rabatowych, z którymi oszczędzicie na pysznym jedzeniu!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close