logo

Uber Eats: 3 razy darmowa dostawa - kod rabatowy tylko u nas!

07lut 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Zgłodniałeś i chcesz wrzucić coś na ząb, ale Twoja lodówka świeci pustką? Zamiast iść na zakupy, a potem stać w kuchni, możesz skorzystać z aplikacji Uber Eats i zamówić jedzenie do domu. Tylko u nas znajdziesz kod rabatowy, z którym 3 razy nie zapłacisz za dostawę!

Reklama

Jeżeli lubicie smacznie zjeść i chcielibyście dostawać swoje zamówienie ekspresowo pod drzwi, aplikacja Uber Eats Wam to umożliwi - nawet do 30 minut od złożenia zamówienia dostaniecie jedzenie pod wskazany adres. Szczegółowy proces składania zamówienia krok po kroku korzystając z Uber Eats opisaliśmy dla Was na blogu w artykule: Jak zamawiać przez UberEATS z dostawą nawet w 30 minut? Tam znajdziecie wszystkie niezbędne informacje dotyczące aplikacji Uber Eats i korzystania z niej :-) Póki co dzięki niej swoje jedzenie mogą zamawiać tylko mieszkańcy Warszawy i Poznania, ale jesteśmy pewni, że Uber Eats zacznie podbijać również inne polskie miasta.

Jedzenie pod drzwi nawet w pół godziny?

Uber Eats kod rabatowy na darmową dostawę

To możliwe! Mieszkańcy dużych miast zamawiając jedzenie na wynos z dojazdem muszą liczyć się z długim czasem oczekiwania na zamówienie - zwykle wynosi on około godziny (jak nie dłużej). Dla prawdziwego głodomora, któremu z głodu burczy w brzuchu, to naprawdę bardzo długo. I tutaj naprzeciw wychodzi Uber ze swoją aplikacją Uber Eats obiecując dowóz zamówionego jedzenia nawet w pół godziny! Podczas zamawiania zostaniecie poinformowani o szacowanym czasie dostawy, a na dodatek, będziecie mogli na bieżąco śledzić trasę kuriera z Waszym jedzeniem :-) A to może do Was dotrzeć nawet w mniej niż 30 minut!

Uber Eats - ile kosztuje ekspresowa dostawa?

Opłata za dostawę każdego zamówienia złożonego przez aplikację Uber Eats jest stała i wynosi 7,99 zł. Bez względu na to co zamawiacie, z jakiej restauracji z oferty Uber Eats zamawiacie i jaka jest wartość Waszego zamówienia, zawsze za przesyłkę z Uber Eats zapłacicie 7,99 zł. O ile w przypadku większych zamówień dla prawdziwych głodomorów niecałe 8 zł przy całej wartości zamówienia to nie tak dużo, o tyle w przypadku zamówienia burgera czy małej pizzy to nawet połowa jej ceny. Dla wszystkich naszych Czytelników, którzy chcą zacząć korzystać z aplikacji Uber Eats - mamy coś specjalnego!

3 razy darmowa dostawa - odbierz kod!

Chcecie sprawdzić na "własnej skórze", jak działa Uber Eats? Jeszcze nie korzystaliście z tej aplikacji? Zachęci Was do tego unikalny kod rabatowy: GODEALLA2018, z którym za dostawę trzech pierwszych zamówień nie zapłacicie ani grosza!

Co zrobić żeby wykorzystać kod?

1. Załóż konto w Uber Eats.

2. Podczas składania zamówienia wpisz kod GODEALLA2018 w polu na kod rabatowy:

Uber Eats kod rabatowy na darmową dostawę

Kod automatycznie obniży wartość zamówienia o 7,99 zł, czyli o cenę dostawy. Promocja jest ważna do 31 maja na trzy pierwsze zamówienia złożone przez nowych użytkowników, którzy wcześniej nie mieli okazji zamawiać przez Uber Eats. Po pierwszym wpisaniu kodu macie 30 dni na złożenie dwóch kolejnych zamówień z darmową dostawą. Po tym czasie kupon straci swoją ważność.

Wszyscy, którzy nie mają daru lub po prostu nie lubią gotować oraz Ci, którzy kochają gotowanie, ale od czasu do czasu lubią też wrzucić coś na ząb bez wychodzenia z domu na zakupy mogą skorzystać również z innych promocji. Gdzie zamówicie jedzenie online z dostawą?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close