logo

Uber: darmowy przejazd na wybory

19paź 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

#JadeNaWybory - a Wy jedziecie? Dotychczasowy problem "braku transportu" został właśnie rozwiązany przez Uber! Pomóż swoim znajomym dojechać na wybory zupełnie za darmo. Szczegóły w naszym artykule.

Reklama

Ideę aplikacji opisywaliśmy w artykule UBER - taksówka za grosze. Sposób na tańsze podróżowanie po mieście. Zwróciliśmy uwagę przede wszystkim na szybkość obsługiwania aplikacji oraz komfort użytkownika. Dzisiaj chcielibyśmy poinformować o kolejnej funkcjonalności, która ma nie tylko wymiar materialny, ale także społeczny.

Już w tę niedzielę, 25 października, w naszym kraju odbędą się wybory do Sejmu i Senatu. Słyszymy i czytamy przeróżne wypowiedzi na ten temat. Wiele osób jest przekonanych, że jeśli nie pójdzie zagłosować, to ich zachowanie będzie "coś" znaczyć. Jednak prawdziwe znaczenie mają wyłącznie realnie oddane głosy. Dlatego gorąco zachęcamy wszystkich obywateli uprawnionych do głosowania, aby wzięli udział w wyborach i postawili krzyżyk w odpowiednie (według własnych przekonań) pole.

Dojazd na wybory za darmo

Do głosowania w wyborach zachęca równiez Uber. Nie są to jednak tylko słowa, ale przede wszystkim zapewnienie możliwośći dojechania do urn wyborczych zupełnie za darmo. Trwa akcja, podczas której będziecie mogli zachęcić swoich znajomych do wzięcia udziału w wyborach parlamentarnych.

Cała akcja polega na zdobywaniu przez użytkowników UBER punktów na kolejne przejazdy, które można wykorzystać właśnie na dotarcie do urn wyborczych. Żeby uzyskać dostęp do darmowych przejazdów oraz dzielić się z nimi innymi, użytkownik musi jedynie "kliknąć" odpowiednie miejsce w aplikacji:

  1. Zaloguj się do swojego konta na riders.uber.com
  2. Wejdź do zakładki "Darmowe Przejazdy", podziel się ze znajomym kodem, dodając tag #JadeNaWybory w treści postu

Jeżeli Twoi znajomi wprowadzą Twój kod w aplikacji, otrzymają 50 złotych na darmowy przejazd - dodatkowo, jeżeli ta osoba skończy swój przejazd, również Ty dostaniesz pieniądze na transport! I można tak w nieskończoność ;-) Szczegóły oraz warunki akcji opisane są TUTAJ.

Groupon na przejazdy Uber

Kiedy pula darmowych przejazdów wyczerpie się, nie oznacza to, że nie możesz zaoszczędzić na przejazdach z UBER. Groupon właśnie udostępnił rabat na przejazdy Uber. Zamiast 75 zł zapłacisz jedyne 9,99 zł!

Świetne okazje nie przytrafiają się często - warto skorzystać z nich właśnie teraz! Zachęcamy także do sprawdzenia innych akcji promocyjnych, podczas których otrzymacie coś zupełnie za darmo:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close