logo

Uber: choinka z dostawą do domu za 70 zł

14gru 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska i Jadzia Dabińska

0

Nie przejmuj się, że nie masz czasu na kupowanie choinki! Na pomoc przyjeżdża Uber, który 16 grudnia dowiezie świąteczne drzewko prosto do Twojego domu. Wystarczy włączyć aplikację Uber, wybrać gotową opcję i czekać na kierowcę. Zobacz jakie to proste!

Reklama

Nie masz czasu na zakup choinki? Nie przejmuj się, Uber załatwi to za Ciebie! 16 grudnia za pomocą jednego kliknięcia będziesz mógł zamówić świąteczne drzewko z dostawą do Twojego domu. Wygodne, prawda?

Uber – instrukcja obsługi

Nie ulega wątpliwości, że Uber z tygodnia na tydzień staje się coraz bardziej rozpoznawalny. Mieszkańcy miast, w którym można skorzystać z usługi, ta nazwa na pewno obiła się o uszy. Jednak czym tak naprawdę jest Uber i na czym polega?   Uber to aplikacja, dzięki której można szybciej i taniej poruszać się po mieście, niż w przypadku korzystania z tradycyjnych taksówek. Wystarczy ją ściągnąć, upuścić pinezkę, która oznacza miejsce naszego pobytu, lub zwyczajnie wprowadzić adres, a następnie zamówić przejazd, który we wskazanym przez nas punkcie pojawi się już po kilku minutach.

Krok po kroku o tym, jak korzystać z Ubera na co dzień:

Otwórz aplikację Uber i zamów przejazdu. Nie potrzebujesz gotówki - za usługę zapłacisz kartą podłączoną do konta Uber. Po zakończeniuu przejazdu na maila dostaniesz podsumowanie opłaty. Jeśli jedziesz w większym gronie, suma usługi zostanie     podzielona na ilość osób i pobrana z karty każdego uczestnika podróży. Ceny w aplikacji obliczane są na podstawie czasu przejazdu oraz długości trasy. Stawki dla poszczególnych miast można sprawdzić na stronie internetowej Ubera.

Zamów choinkę z dostawą do domu

Co należy natomiast zrobić, żeby zamówić choinkę do domu? Otwórz aplikację Uber 16 grudnia 2015 r. (środa) między godziną 15:00 a 21:00, a następnie wybierz opcję "UberCHOINKA" oraz zamów świąteczne drzewko. Zostanie ono dostarczone do Twojego domu w przeciągu kilku minut! Piękna, świeża i pachnąca jodła kaukaska znajdzie się w Twoim domu - tak naprawdę bez żadnego wysiłku z Twojej strony. Czyż to nie wspaniałe?

Uber radzi, żeby skontaktować się z kierowcą, który miałby przywieźć choinkę do Twojego domu. Takie działanie z pewnością usprawni Wasze spotkanie!

Akcja organizowana jest w miastach:

  • Warszawa
  • Kraków
  • Trójmiasto
  • Wrocław
  • Poznań

Na UberCHOINKĘ składa się zarówno drzewko, jak i drewniana podstawka. Koszt takiej choinki to 70zł. Kwota zostanie oczywiście automatycznie pobrana z Twojego konta Uber. Prosto, szybko i wygodnie!

Konkurs

Przy okazji każdy z Was ma możliwość wygrania 3 przejazdów o wartości 50 zł oraz gadżety od Uber. Wystarczy zrobić zdjęcie swojej choince, wrzucić je na profil na Facebooku, Instagramie lub Twitterze i oznaczyć hasztagiem #UberCHOINKA. Oprócz tego, że sama akcja UberCHOINKI jest świetna, to możesz zyskać dzięki niej jeszcze więcej! My jesteśmy na tak, a Ty?

Jeżeli w tym świątecznym szaleństwie nie masz również czasu na zrobienie zakupów w sklepach stacjonarnych, skorzystaj z ofert sklepów internetowych. Oczywiście proponujemy największe zniżki i rabaty na Święta:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close