logo

Tymbark funduje prezenty! Napisz do Świętego Mikołaja

15gru 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Kamila Franczak

0

Weź udział w konkursie Tymbarka i wywołaj uśmiech na twarzy bliskich. Wystarczy, że napiszesz list do Świętego Mikołaja, w którym poprosisz o spełnienie marzenia wybranej przez Ciebie osoby. Organizator przeznaczył na jego realizację aż 5 000 zł! Zapraszamy do zapoznania się z zasadami świątecznej promocji i przyłączenia do zabawy.

Reklama

Tymbark nawołuje do dzielenia się z bliskimi i spełnienia ich najskrytszych marzeń. Konkurs "Daj coś od siebie" jest akcją, która idealnie oddaje ducha świąt. Wesołe kapsle są w nich pośrednikiem pomiędzy wysyłającym list a Świętym Mikołajem. W tym przypadku nie prosisz o nagrodę dla siebie, ale dla innych. Ty jesteś pomysłodawcą prezentu, natomiast fundatorem Tymbark. Brzmi zachęcająco, prawda?

Tymbark konkurs list

Dawanie cieszy bardziej

Udział w zabawie rozpoczynasz od kliknięcie kapsla znajdującego się na stronie konkursowej Tymbarka. Następnie przechodzisz do specjalnego formularza i podajesz imię osoby, którą chcesz obdarować. Kolejnym krokiem jest opisanie jej marzenia i dodanie zdjęcia wyśnionego prezentu. Na końcu podpisujesz się pod zgłoszeniem i podajesz swój adres E-mail.

Tymbark list

Możesz wyrazić zgodę na publikację Twojego listu w wirtualnej galerii. Konkurs trwa od 2 do 23 grudnia 2015 r. Ogłoszenie wyników nastąpi drogą mailową do 15.01.2016 r. Z kolei pełna lista laureatów zostanie podana za pomocą aplikacji konkursowej do 25.01.2016 r. Komisja wybierze 20 najbardziej kreatywnych zgłoszeń.

Chojny Mikołaj

To nie koniec atrakcji! Do wygrania są również nagrody dzienne:

  • Nagrody I stopnia – kamera Go Pro Hero 4, tablet  Samsung Tab 4 10.1, smartfon Samsung S4 Value Edition I9515, 8 x aparat Polaroid Cube, 5 x głośnik JBL Pulse 2, 5 x zegarek Samsung Smart Watch Gear Fit

  • Nagrody II stopnia – 440 x poduszek „Tymbark”

Dzieci kochają święta

Dzieci są osobami, które najbardziej nie mogą doczekać się świąt. Spraw im wymarzony prezent, który kupisz w promocyjnej cenie. Na dole znajduje się lista rabatów na podarunki dla najmłodszych.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close